K pour karite

Porady dotyczące farbowania włosów metodami naturalnymi.

FARBY K POUR KARITE

Postprzez Biolander 20 lip 2011, 15:12

Farby do włosów K pour Karite po raz pierwszy są w 100% naturalne, bez henny, certyfikowane przez Ecocert.

Zapraszamy do pisania recenzji. Prosimy o dołączenie zdjęć przed i po farbowaniu.
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: FARBY K POUR KARITE

Postprzez Kinga 21 lip 2011, 09:17

Wklejam link do filmiku o tych farbach:
http://www.youtube.com/watch?v=HDg4I3cGt4I
i zdjęcie:
Obrazek

wygląda imponująco :D
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: FARBY K POUR KARITE

Postprzez Sandra 21 lip 2011, 22:19

Ciekawa jestem dlaczego Biolander zaznaczył, że ta farba jest bez henny. Czy to oznacza, że henna jest szkodliwa dla włosów? Dwa tygodnie temu po raz pierwszy w życiu ufarbowałam sobie włosy henną. Kolor wyszedł ładny, siwe włosy też są ufarbowane, jestem więc zadowolona. Czy stosując hennę popełniłam błąd?
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: FARBY K POUR KARITE

Postprzez Biolander 23 lip 2011, 18:00

Ależ skąd :) Henna jest farba roślinną i jak najbardziej jest polecana.
K pour Karite podkreśla, że nie zawiera henny
( wszystkie farby naturalne w 100% były do tej pory na bazie henny właśnie), jest farbą po raz pierwszy w 100% naturalną.
Różnica pomiędzy henną a farbą jest czas utrzymania sie koloru na włosach. Henna wypłukuje się szybko a fraba zostaje na dłużej.

Ps właśnie mam na głowie Nr 2. Mogę już powiedzieć, że aplikacja 2x łatwiejsza niz aplikacja henny. Zapach przyjemny.
Efekt opisze po 21 godz :). Mam nadzieję, że bede zadowolona.
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: FARBY K POUR KARITE

Postprzez Biolander 25 lip 2011, 13:36

Jestem zadowolona :)

Dzis pierwszy raz umyłam włosy po farbowaniu. Włosy są błyszczące, zdrowe o ładnym, odświeżonym kolorze. Nie wyszedł czarny ale ciemny brąz taki jaki chciałam. Siwe włosy można się dopatrzeć ale z bardzo bliska. Generalnie wyszedł jednolity kolor.


Jestem bardzoooo zadowolona. Dawno nie miałam tak cudnych włosków :D

Chciałam wam pokazać zdjecie ale jest bardzo trudno i po wielu próbach dałam sobie spokój.

Czekamy na inne opinie. Zapraszamy do dzielenia sie uwagami na ich temat.
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: K pour karite

Postprzez jadwigaw 04 sie 2011, 07:04

ja mam z racji wieku siwe włosy, które od lat farbuję. Muszę bliżej zapoznać się z tymi farbami. Moje włosy są bardzo suche. Nie wiem co to znaczy przetłuszczanie sie włosów. :lol: Od lat nie miałam tłustej głowy. Farby, które do tej pory stosuję nie są naturalne. Nie ma co sie dziwić. Dopiero na stare lata zostałam uświadomiona. :lol: Czas to pewnie zmienić.
jadwigaw
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 sie 2011, 12:37

Re: K pour karite

Postprzez alex82mario 04 sie 2011, 22:40

Ja natomiast jestem ciekawa, gdyż słyszałam , że nawet farby naturalne mają szkodliwe składniki, dlatego nigdy nie farbuję włosów. Interesują mnie kolory miedziane i rudawe. Mam nadzieję , że niedługo paleta kolorów się powiększy
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: K pour karite

Postprzez sarkaaa 11 sie 2011, 20:16

A mnie kusi, oj kusi ciemny blond nr 6 K pour Karite. Mam włosy blond, ale po ciąży zrobiły się baaardzo ciemne prawie brązowe i źle się z nimi czuję. Kilka miesięcy temu poszłam na refleksy i fryzjerka bardzo zniszczyła mi włosy na czubku głowy. Kontrast był koszmarny (ciemne włosy i żółte pasemka :/). Polecono mi farbę Vitality bez amoniaku, ciemny blond. Zafarbowałam więc całe włosy. Kolor się wyrównał, ale w słońcu nie jest blond, ale jasnorudy :evil: Po tych kilku moich eksperymentach pojawiły się farby w Biolanderze i nie wiem co robić. Zaczynam mieć już odrosty i nie wiem jak długo powinnam taką farbę trzymać na głowie (teoretycznie im ciemniejsze włosy tym dłużej), a u mnie różnica między odrostami, a tymi zafarbowanymi jest spora...Inna sprawa, że na stronie sklepu jest napisane, że farba wypłukuje się z każdym kolejnym myciem. Tzn., że po jakimś czasie wraca się do koloru sprzed farbowania?
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: FARBY K POUR KARITE

Postprzez Scarlett 12 sie 2011, 13:58

Witam was serdecznie,

Czy któraś z was stosowała farbę K pour KARITE jasny Kasztan Nr 5
jeśli tak poproszę o recenzję,niedługo dostaję paczkę z farbą i już nie mogę się doczekać
przetestowania ale może ktoraś udzieli mi rąbka tajemnicy tzn jak reagowały wasze włosy
na farbę,jak wyszedł kolor,czy włosy są bardziej zregenerowane szczególnie jak reagowały włosy
osób które wcześniej farbowały chemicznymi farbami i maja zniszczone.

Pozdrawiam.
Scarlett
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 lip 2011, 15:58

Re: FARBY K POUR KARITE

Postprzez Scarlett 12 sie 2011, 13:59

Witam was serdecznie,

Czy któraś z was stosowała farbę K pour KARITE jasny Kasztan Nr 5
jeśli tak poproszę o recenzję,niedługo dostaję paczkę z farbą i już nie mogę się doczekać
przetestowania ale może ktoraś udzieli mi rąbka tajemnicy tzn jak reagowały wasze włosy
na farbę,jak wyszedł kolor,czy włosy są bardziej zregenerowane szczególnie jak reagowały włosy
osób które wcześniej farbowały chemicznymi farbami i maja zniszczone.

Pozdrawiam.
Scarlett
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 lip 2011, 15:58

Następna strona

Powrót do Naturalne farbowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość