ALEPIA Mydło Alep Premium Lawendowe

Czym się różnią od zwykłych mydeł? Które wybrać? Opinie i recenzje

ALEPIA Mydło Alep Premium Lawendowe

Postprzez Kinga 24 maja 2011, 08:20

To niewątpliwie jedno z najlepszych mydeł dostępnych w sklepie Biolandera. :!: Działanie tego mydełka mogę potwierdzić na własnej skórze. Twarz po użyciu tego mydełka jest bardzo oczyszczona, bez efektu ściągnięcia a wręcz przeciwnie odczuwam nawilżenie. Zapach w odróżnieniu do typowego mydła Alep jest wspaniały - lawendowy - taki naturalny, prawdziwy zapach delikatnej lawendy. :shock:
Wszelkie zaczerwienienia znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mydło bardzo dobrze się pieni i nadaje się do pielęgnacji całego ciała w tym do higieny intymnej. Nawet osoby z tendencjami do alergii będą bardzo zadowolone - doskonale się sprawdza nawet u dzieci.
Oczywiście jego skład do czysta poezja:

INCI : Sodium olivate (oliwa z oliwek extra vierger ), sodium cocoate (olej kokosowy), sodium cotonate (olej z nasion bawelny), sodium laurate (olej z jagod laurie), almond oil (olej ze slodkich migdalow, lavandula augustifolia oil ( olejek eteryczny Lawendowy), aqua (woda), glycerine, vitamine E, citrus grandis (extrakt z pestek grapefruita), sodium hydroxyde (śladowa ilość sody pozyskiwana z soli morskiej).

Oliwa z Oliwek Extra Vergine z pierwszego tłoczenia, która odmładza i chroni skórę. Nawilża, łagodzi podrażnienia i ujędrnia. Dlatego właśnie wykorzystuje się oliwę do produkcji takich kosmetyków jak mydła, kremy, balsamy do ciała i odżywki do włosów. Może służyć każdemu, bez względu na rodzaj skóry, nadaje się nawet dla alergików i małych dzieci.

Olej z Jagód Laurie zawiera w sobie dwa składniki: Masło Wawrzynu (Laurie) ciężkie i tłuste i Olejek eteryczny, który jest bardzo lotny podczas gotowania w wysokiej temperaturze utlenia się.
Alep klasyczny zawiera tylko masło Laurie podczas gdy Premium zawiera masło i zachowane olejki eteryczne.

Olej z jagód Laurie posiada właściwości dezynfekujące i odżywiające skórę. Jest skuteczny w walce z łupieżem, świerzbem oraz chorobami skóry. Zawiera szereg korzystnych dla naszego zdrowia składników. Jednym z nich jest chlorofil, który wspomaga gojenie ran i łuszczycy. Innym składnikiem jest Pentoline, który pobudza porost włosów, odżywia je poprzez zwiększenie przepływu krwi w skórze włosów. Włosy stają się jedwabiste i błyszczące.
Olej z Nasion Bawełny Bogaty jest w nienasycone kwasy tłuszczowe, szczególnie cenny linolowy, oraz witaminę E. Olej z Nasion Bawełny regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, powodując rewitalizację skóry właściwej. Posiada intensywne właściwości nawilżające, wzmacniające i wygładzające skórę. Doskonale pielęgnuje włosy, zmiękcza je zapobiega ich przesuszeniu i łamliwości.

Olej Kokosowy Posiada szeroki wachlarz zastosowania.Olej kokosowy jest opisywany jako "najzdrowszy olej na ziemi". Zapobiega zmarszczkom, obwisłej skórze oraz plamkom na ciele. Sprzyja zdrowemu i promiennemu wyglądowi skóry. Dostarcza ochrony przed szkodliwymi skutkami ultrafioletowego promieniowania słonecznego Ma działanie tonizujące i uspokajające.
Olejek eteryczny z Lawendy jest korzystny w przypadku skóry z problemem trądzika różowatego, skóry wrażliwej lub podrażnionej.

Czy to możliwe, żeby kostka mydła zawierała tyle dobroczynnych składników? OCZYWIŚCIE ŻE TAK! Dlatego jeżeli zastanawiasz się czy warto - odpowiedź jest tylko jedna!
Obrazek
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: ALEPIA Mydło Alep Premium Lawendowe

Postprzez Sandra 10 wrz 2011, 21:31

Aktualnie myję się właśnie tym mydełkiem. Jest wydajne, mam je już dosyć długo, a zużyłam dopiero pół kostki. Myję nim twarz i całe ciało, kilka razy umyłam też włosy z zastosowaniem płukanki octowej. Jest to bardzo dobre mydło. Nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że skóra po nim jest nawilżona. Ma ładny i delikatny zapach lawendy, a w kostce zatopione są małe drobinki. Myślę, że są to płatki kwiatów lawendy. Naprawdę warto kupić to mydełko, ja pewnie jeszcze nie raz je kupię. :lol:
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: ALEPIA Mydło Alep Premium Lawendowe

Postprzez Bianka 11 wrz 2011, 20:37

Ja to mydło miałam już czas jakiś temu. Działało na mnie wyjątkowo kojąco, zwłaszcza wieczorem. Pewnie lawenda tak mnie wyciszała. :)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57


Powrót do Mydła Alep Tradycyjne i Premium

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość