Alepia Excellence

Czym się różnią od zwykłych mydeł? Które wybrać? Opinie i recenzje

Alepia Excellence

Postprzez sarkaaa 09 paź 2011, 21:39

Nowe alepiowe mydełka pojawiają się w ofercie Biolandera. Kusi mnie to 40%, ale cena troszkę powala :( Niecierpliwie czekam na opinie dotyczące wydajności i zapachu. O skuteczność mogę być spokojna ;)
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Alepia Excellence

Postprzez amstaff91 03 lis 2011, 16:27

Właśnie dostałem przesyłke a wniej nowe mydło alep excellence 5%..no i właśnie czym ono się różni od poprzedniego mydła alep 5%? bardzo mnie to ciekawi ale nie znalazłem żadnej informacji na ten temat. Czekam na Wasze opinie ;) Pozdrawiam :)
amstaff91
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 maja 2011, 09:55

Re: Alepia Excellence

Postprzez Bianka 03 lis 2011, 23:37

BIO. Zamówiłam. Dam znać czy się różni.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Alepia Excellence

Postprzez violka42 08 lis 2011, 21:26

czekam na Twoją opinię dotyczącą tego mydełka, mam na niego wielką ochotę
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Alepia Excellence

Postprzez Bianka 15 lis 2011, 12:25

Jetem już szczęśliwą posiadaczką mydełek Excellence. Mam 3. % %, 25 %, 40 %. Przez parę dni tylko podziwiałam. Pięknie zapakowane w torebkę z szarego papieru. Torebka jest woskowana. Z okienkiem. woczoraj rozpoakowałam mydeło 5 %. I oczywiście użyłam. Ale po kolei. Mydło jaśniejsze od klasyka. Zapach łagodniejszy. Kremowa piana. Skórze nadaje charakterystyczny zapach. Bardzo łagodne i delikatne. Tyle po pierwszym zastosowaniu. Myśle o tym mydełku jako o potencjalnych mikołajkowych upominkach. Nie wszyscy lubią klasyczne alep. To powinno sie spodobać. Ja generalnie to jestem zakochana w alepowych mydełkach :) Zawsze musi byc w łaziece. Obok jakiegoś innego. :D
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Alepia Excellence

Postprzez violka42 18 lis 2011, 08:10

też zapragnęłam mieć to mydełko jak tylko zobaczyłam je w ofercie Biolandera. Zamówiłam to z 5% Laurie. Czekam właśnie na przesyłkę. Już niedługo będę miała okazję je wypróbować. Bardzo lubię Alepię. Mają w sobie cos takiego, że muszę je mieć i już.
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Alepia Excellence

Postprzez Bianka 18 lis 2011, 11:58

Violka będziesz zadowolona. U mnie wczoraj goście po wizycie w łazience powiedzieli, że kupiłam jakieś lepsze szare mydło. :lol:
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Alepia Excellence

Postprzez violka42 29 lis 2011, 22:55

ALEPIA Mydło Alep Excellence 5% Laurie Bio 200gr to kolejne moje odkrycie wśród naturalnych mydeł. Jest to nowe mydło mistrzów z Aleppo.
Mydło, które intryguje i jednocześnie zachwyca. Jego delikatna, jasna szata i zapach powoduje, że jest inne niż klasyczny Alep, chociaż ja lubię klasyczne mydło Alep.
Zapach tego mydła jest delikatny i przyjemny.

Słynne przysłowie mówi "nie szata zdobi człowieka ale jego wnętrze". I tak jest w przypadku tego mydła. Oprócz pięknej szaty zachwyca także jego wnętrze.
Do powstania tego mydła użyto najlepszej jakości olejów (olej z oliwy Bio i olej z jagód Laurie Bio) z pierwszego tłoczenia na zimno.

Oleje te są najwyższej jakości. To powoduje szlachetność i niepowtarzalność tego mydła.
Mydło pieni się delikatną pianą. Skóra jest doskonale nawilżona i oczyszczona. Jest to mydło idealne dla całej rodziny. Nadaje się również do mycia twarzy. Kostka mydła jest duża, bo aż 200gr. i wystarczy na długo.
Prosty skład gwarantuje, że mydło nie powoduje żadnych uczuleń i może być stosowane przy różnych problemach skórnych.

Mydło zapakowane jest w papierowa torebkę z okienkiem. Wnętrze tej torebki kryje prawdziwy skarb. I tym razem słynni mistrzowie mydeł z Aleppo stworzyli mydło, które zaspokoi nawet najbardziej wybredne osoby.
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Alepia Excellence

Postprzez Sandra 04 gru 2011, 12:49

Też już posiadam mydełko Alepia Excellence. Mam to z 25% lauru, dostałam je jako nagrodę pocieszenia w konkursie. Myję się nim dopiero trzeci dzień, ale to wystarcza, żeby się nim zachwycać.

Faktycznie jest jaśniejsze niż alepy tradycyjne. Ma też znacznie delikatniejszy zapach. Tworzy delikatną piankę i coś w rodzaju kremowej emulsji, rozprowadzanie jej po ciele to czysta przyjemność. Dobrze oczyszcza skórę i nie wysusza. Wspaniałe mydło i do tego całkowicie naturalne.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Alepia Excellence

Postprzez Naturalna 11 gru 2011, 21:32

Też jestem posiadaczką mydełka - 25% - zgadzam się z Wami - zapach jest bardziej delikatny i mniej kontrowersyjny - chociaż mi poprzednie nie przeszkadzało to jednak czasami goście kręcili nosami :) to jest zdecydowanie lepsze - a działania jest wg. mnie identyczne co tradycyjnego mydełka Alepia.
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Następna strona

Powrót do Mydła Alep Tradycyjne i Premium

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość