ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie

Czym się różnią od zwykłych mydeł? Które wybrać? Opinie i recenzje

Re: ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie

Postprzez Sandra 13 lip 2011, 20:49

Też mam cerę mieszaną. Dawno, dawno temu tzn. za młodu miałam cerę tłustą, a nawet bardzo tłustą ale nigdy nie miałam trądziku. Teraz, z wiekiem, mam cerę mieszaną. Też lubię tradycyjny Alep, używałam tego mydła (Alep 25%) ponad półtora roku. Polubiłam jego zapach, a zwłaszcza zbawienne działanie na moją suchą skórę ciała i plamy łuszczycowe. Cieszę się, że będę mogła używać również Alep z wyższą zawartością oleju laurowego.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie

Postprzez Basia 23 sie 2011, 09:27

Alep premium 70% było moim pierwszym zakupem w Biolanderze. Znalazłam o nim świetne recenzje na wizaż.pl. Wahałam się czy się zdecydować, bo próbowałam już masę drogeryjnych, aptecznych i innych pseudonaturalnych specyfików, żeby pomóc mojej trądzikowej cerze. Zakup zbiegł się z okropnym wysypem po zabiegach kosmetycznych, które niby miały pomóc. Na lewym policzku miałam kilka albo nawet kilkanaście bolących, podskórnych gul. Wpadałam w histerię, gdy widziałam się w lustrze. Po tygodniu! stosowania mydełka alep skóra się wygładziła, bulwy zniknęły, miałam ochotę skakać z radości;) Mydełka alep (eksperymentuję z różnymi wersjami) stosuję już od około 8 miesięcy i nie mam zamiaru nigdy wracać do chemicznych żeli (używam do twarzy, ciała, higieny intymnej, nic nie piecze, nawet po dostaniu się do oczu). Buzia niestety nie wygląda idealnie, ale obecne problemy wiąże z dietą i teraz na tym polu eksperymentuję. Idealne kosmetyki już znalazłam!
Basia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 maja 2011, 05:06

Re: ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie

Postprzez violka42 24 sie 2011, 07:26

tego mydła jeszcze nie miałam, na razie używam Alep Premium, skoro jest takie dobre to pewnie zamówię, na razie mam jeszcze 3 nieużywane i kilka małych Alep, muszę je choć częściowo wykończyć, są bardzo wydajne :D
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Poprzednia strona

Powrót do Mydła Alep Tradycyjne i Premium

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość