Balsamowy nr 1 waszym zdaniem

Problemy z sucha skórą? Nie wiesz jak dobrze ją nawilzyć, zregenerować? Zapytaj tutaj!

Balsamowy nr 1 waszym zdaniem

Postprzez sarkaaa 13 lip 2011, 12:45

Jaki Biolanderowy balsam lubicie najbardziej i dlaczego? Na wieczór kocham olejki, ale na dzień lubię lekkie, szybko wchłaniające się i nie pozostawiające tłustego filmu balsamy o kwiatowych lub owocowych zapachach. Miałam już kilka z serii Naturado, jestem z nich zadowolona, ale mam ochotę na dalsze poszukiwania. Co proponujecie?
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Balsamowy nr 1 waszym zdaniem

Postprzez Kinga 15 lip 2011, 20:30

Moim numerem jeden jak na razie - bo w Biolanderze to się zmienia :lol: jest Marula Mleczko do ciała. Bardzo szybko się wchłania i co najważniejsze pięknie wygładza skórę. Uda mam tak gładkie, że szok. Zapach nie jest kwiatowy - raczej cytrusowy, ale ja go uwielbiam. :D
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Balsamowy nr 1 waszym zdaniem

Postprzez Bianka 21 lip 2011, 21:33

Z balsamami brak mi doświadczenia. Odkąd zaczęłam używać głownie mydeł Alepii skończył się problem wysuszonej skóry po kąpieli. Stosuję czasem na łokcie masło karite. No i oczywiście olejek jaśminowy Feniqii - głównie dla zapachu. Kusi mnie Marula, oj kusi ;)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Balsamowy nr 1 waszym zdaniem

Postprzez Sandra 21 lip 2011, 23:07

Ja też nie mam doświadczenia z Biolanderowymi balsamami. Całe lata używałam balsamów drogeryjnych, ale odkąd zaczęły mi się problemy ze skórą, zaczęłam używać masła karite. Jednak najnowszym moim odkryciem jest olej kokosowy, taki jadalny, na którym można smażyć i gotować. Wspaniale spisuje się w charakterze balsamu do ciała. Szkoda, że nie można takiego oleju kupić w Biolanderze.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47


Powrót do Nawilżanie i regeneracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość