Mydło Kastylijskie

Które wybrać? Z olejem laurowym i oliwą z oliwek, z oślim i kozim mlekiem, mastyksem, marulą i innymi naturalnymi dodatkami? Naturalne czy tylko Bio? Opinie i recenzje na ich temat.

Re: Mydło Kastylijskie

Postprzez Bianka 05 wrz 2011, 13:04

W pełni rozumiem zachwyty Kingi nad mydłem kastylijskim. Ostanie dwa tygodnie w mojej łazience należały do tego mydła. Miałam różane (niestety czas przeszły). Zapach różany złamany był odrobiną świeżej mięty. Nawet panowie nie narzekali na "babski" zapach. W kontakcie wodą mydło tworzy delikaną żelową emulsję. Używaliśmy tego mydła w higienie całego ciała. Makijaż dobrze znikał. Na skórze świeży zapach utrzymywał się dość długo. Szkoda tylko, że już się skończyło. :cry: Mydło to jest warte uwagi. Z pewnościa skuszę się na dwie pozostałe wersje.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Mydło Kastylijskie

Postprzez sarkaaa 05 wrz 2011, 13:30

Ja zużyłam 1/4 tego mydełka. Jest bardzo ciekawe. Słabo się pieni, ale tworzy żel, który pięknie oczyszcza skórę. Mydełko jest dobre zarówno do cery suchej jak i tłustej (nie zatyka porów). Skóra ładnie pachnie, subtelnie. Zgadzam się z Bianką, że zapach jest różano-miętowy. Dobre do całego ciała, choć dla mnie do higieny intymnej się nie sprawdziło. Skóra po nim jest gładziutka, promienna, ładnie napięta.
Warto też docenić jego wydajność. Używam codziennie wieczorem do całego ciała od miesiąca, a tak niewiele dopiero go zużyłam :) Polecam.
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Mydło Kastylijskie

Postprzez Sandra 29 lis 2011, 23:18

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką mydełka kastylijskiego różanego. Jest to pierwsze mydło kastylijskie z jakim "zawarłam znajomość". W pełni podzielam Wasze zachwyty. Ta nieco krzywa, bladoróżowa kosteczka jest niesamowita. Faktycznie niezbyt obficie się pieni i tworzy coś w rodzaju żelu czy emulsji. Wspaniale oczyszcza skórę i z pewnością jej nie wysusza. Myję nim twarz i całe ciało.
Pozostałe mydła kastylijskie też muszę w przyszłości wypróbować.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Mydło Kastylijskie

Postprzez violka42 29 lis 2011, 23:34

jeszcze nie miałam mydła kastylijskiego, mnie nęciło to z oliwą z oliwek, pewnie i ono niedługo zagości u mnie
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Poprzednia strona

Powrót do Przegląd mydeł Biolandera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość