Mydła z glinką ARGILES DU SOLEIL ?

Które wybrać? Z olejem laurowym i oliwą z oliwek, z oślim i kozim mlekiem, mastyksem, marulą i innymi naturalnymi dodatkami? Naturalne czy tylko Bio? Opinie i recenzje na ich temat.

Mydła z glinką ARGILES DU SOLEIL ?

Postprzez Anielka 02 sie 2013, 09:03

Czy ktoś miał może mydło z czarna glinką?? Ciekawi mnie - czarna glinka :shock: to coś innego.
Na stronie jest tylko krótka informacja:
formuła tego mydła jest nadzwyczajnie delikatna, jest stworzone na bazie Czarnej glinki Sarval, która jest bogata w żelazo, doskonała dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku.

To mydło wytwarza delikatną, kremową piankę, skutecznie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, absorbując je, delikatnie zmiękcza i tonizuje.

Olejek z pestek winogron i oliwa z oliwek wykazują silne działanie nawilżające i regenerujące. Olejek z mandarynki ma właściwości zmiękczające, wygładzające i ujędrniające.

Obrazek
Anielka
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2013, 13:18

Re: Mydła z glinką ARGILES DU SOLEIL ?

Postprzez Naturalna 02 sie 2013, 10:54

Ja mam własnie mydło z czarną glinką - niestety musisz poczekać na recenzję na moim blogu - cały czas testuje i nie razie nie chce zdradzać szczegółów. Powiem tylko, że to mydło jest bardzo zaskakujące i całe czarne :D
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48


Powrót do Przegląd mydeł Biolandera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości