MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Jak dbać o skórę? Jakie naturalne środki stosować? Porady i opinie.

MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez N&B 15 lut 2010, 00:50

Mydło Alep z powodzeniem zastępuje pianki, kremy do golenia. Ma idealny poślizg, lepszy niż po niejednym produkcie, niekiedy dość kosztownym :D .

Zastosowanie:
Nic prostszego, namydlić lekko twarz mydłem i przystąpić do golenia. Po goleniu zaleca się nawilżonym ałunem( właściwości antybakteryjne, zabliźniające) potrzeć miejsca golenia.
http://biolander.com/produkty/producent ... alun-50gr/

Polecam!

Inne recenzje mydla:


Mydło doskonałe.Dobrze oczyszcza skórę, pozostawia ją nawilżoną i mięciutką:-)Zapach (dość charakterystyczny) można polubić.Poza tym nie pozostawia na skórze wyczuwalnego zapachu.Bardzo korzystna cena, zważywszy na to, że mydło doskonale zastępuje żel do mycia twarzy, żel pod prysznic, płyn do higieny intymnej, a nawet szampon (nie wysusza włosów).Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Alep zastępuje balsam do ciała, ponieważ skóra po użyciu mydła nie potrzebuje dodatkowego nawilżenia.Przesadzona jest tylko opisywana na innych recenzjach wydajność mydła. Owszem mydełko jest wydajne, ale mocno przesadnym jest stwierdzenie,że wystarcza na kilka miesięcy.Raczej tygodni, co i tak zresztą jest zadowalające biorąc pod uwagę jego \\wielofunkcyjność\\".POLECAM_"

autor: Justyna ...


Kupiłam to mydło z czystej ciekawości i nie żałuję. Mam problemy z przesuszoną mieszaną cerą, na której każdy niby delikatny środek do mycia twarzy zostawia suche plamy. Byłam bardzo sceptyczna, bo mydło+moja twarz=tragedia, ale jestem mile zaskoczona. Mydło trochę ściąga i matuje, ale nie wysusza. Długo po umyciu skóra jest świeża i nie świeci się jak latarnia:) Zapach jak dla mnie przyjemny, kwestia gustu:)

autor: Anna ...


po moich strasznych problemach z cerą, wydaniu fortuny na kosmetyki dla cery wrażliwej m.in. clinique , czy avene wreszcie mam spokój ... mydło rewelacyjne nie powoduje żadnych podrażnień a skóra jest doskonale oczyszczona i nawilżona, całkowicie przekonałam sie, że co blizsze naturze predzej potrafi zdzialac cuda niż kosmetyki najnowszej generacji opracowane w laboratoriach przez sztab specjalistów

autor: marta ...


Używając mydła Alep, dezodorantu naturalnego i szamponu naturalnego całkowicie przekonałam się do kosmetyków naturalnych! Sama jestem alergikiem i tradycyjne kosmetyki bardzo podrażniały mi skórę. Mydło Alep nie wysusza i nie powoduje u mnie alergii, łagodzi objawy chorobowe skóry, a co najważniejsze nadaje się również do mycia twarzy i pomaga leczyć trądzik. No i nie \\ślimaczy się\\" w mydelniczce jak inne mydła.

autor: Anna ...


Potwierdzam pozytywne opinie o tym mydle, jest świetne.Z ciekawości rozkroiłam kostkę, w środku jest bardzo zielone, trochę się "ślimaczy" po zmoczeniu, nie pieni się zbytnio, skóra po umyciu jest taka "tępa" (jak to po mydle) i matowa, ale łagodnie oczyszcza, nie wysusza i nie podrażnia,jest uniwersalne.Tylko zapach jest dość intensywny jak Biały Jeleń :( Mydło Premium nie pachnie tak mocno.Nie wiem tylko które lepsze-to czy Premium z Morzem Martwym?, więc używam na zmianę.

autor: ANNA

http://biolander.com/produkty/producent ... -25-200gr/
Obrazek
N&B
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 gru 2009, 21:32

ALEPIA Mydło Alep do golenia 100gr

Postprzez Biolander 28 mar 2011, 17:44

Informuję, że w sklepie Biolander pojawił się nowy produkt, który powinien zainteresować także Panów.
Oprócz opisanego wyżej mydła alep 25% oleju Laurie proponujemy Panom mydło Alep z Aleppo do mechanicznego golenia.
Co może być zdrowsze i bardziej naturalne niż mydło do golenia z Aleppo!
To dobry sposób na zmniejszenie podrażnienia po goleniu.

Sposób użycia: umieścić mydło w misce do golenia, namydlić pędzel lub stosować mydło bezpośrednio na skórę. Porada dr Constantiniego: zaaplikować 3 krople oleju Nigella z Syrii na piankę mydlaną i przystąpić do golenia.

Obrazek
http://biolander.com/produkty/producent ... o-golenia/
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez alex82mario 04 sie 2011, 22:44

witajcie

Mój mąż ma strasznie twardy zarost. Kiedy się goli, często się zacina, a zarost jest już następnego dnia widoczny. Wszystkie żele łagodzące różnych firm nie pomagają. Czy mydełko alepia nadaje się dla tak poważnych problemów? Mój mąż jest alergikiem
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez LIMONKA 06 sie 2011, 18:33

myślę, że na pewno się nadaje. Mydła Alep są bardzo dobre i polecane dla skóry z problemami. Również dla alergików. To mydło nie zrobi mu krzywdy. Mam w ogóle najlepsze zaufanie do mydeł Alep. A z opisu wynika, że jest super dla mężczyzn.
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez violka42 07 sie 2011, 19:02

też myślę zakupić to mydełko mojemu mężowi i zacząć go nawracać na dobrą stronę. Nic mu nie pasuje tylko Nivea. Czas przejść do ofensywy.
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez amstaff91 08 sie 2011, 14:55

Ja używam mydeł alep do mycia różnych na zmianę. Jeśli chodzi o golenie to wolę golarkę elektryczną czyli golenie na sucho a jeśli chodzi o krem to wybrałem ARGILE PROVENCE emulsję regenerującą Obrazek bo jest duża (125ml) i cena jest rozsądna biorąc pod uwagę, że inne kremy mają np. po 50ml i kosztują prawie tyle samo ;)
amstaff91
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 maja 2011, 09:55

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez alex82mario 13 sie 2011, 13:49

Dzięki za poradę , mój mąż potrzebuje dobrych kosmetyków. Na pewno skorzysta
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez violka42 15 sie 2011, 14:57

ja też dziękuję, muszę powoli zrobić zmiany w męskiej kosmetyczce, może nie będzie to zbyt trudne, bo i tak kosmetyki kupuję mu ja
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez Sandra 15 sie 2011, 15:12

Moi panowie (mąż i syn) jak na razie zaakceptowali "biolanderowskie" mydła. Gdy otrzymałam ostatnią przesyłkę z Biolandera w której było między innymi kilka mydełek orzekli, że oni też chcą. Dałam im mydełko N&B Sandałowe, a w kolejce czeka Zardos. Pierwszy krok został więc zrobiony...
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: MYDŁO ALEP 25% oleju Laurie, idealne do golenia

Postprzez Bianka 15 sie 2011, 17:09

Moi panowie także w pełni mi ufają w dzidzinie kosmetyki :lol: Dostali mydło sandałowe Mariusz Fabre. Bardzo im zapach odpowiada. :D
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Następna strona

Powrót do Ogólnie o pielęgnacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość