Pomoc w wyborze

Egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik - czyli jak sobie radzić z problemami skóry z użyciem naturalnych kosmetyków.

Re: Pomoc w wyborze

Postprzez anula.ga 10 maja 2011, 10:18

Witam,
widzę, że pojawiły sie w sklepie kremy Natorado z bardzo wysokimi filtrami, 50 http://biolander.com/produkty/pokaz/krem-przeciwsloneczny-do-twarzy-bio-spf-50/ i 30 http://biolander.com/produkty/pokaz/krem-przeciwsloneczny-do-twarzy-i-ciala-bio-spf-30/.
Może te będą dla Ciebie odpowiednie?
Jeśłi zdecydujesz się na zakup to koniecznie podziel się wrażeniami ze stosowania, bo tez mam na tą 30 ochotę :-)
Zawsze największym problemem i tym co odstrasza mnie od kremów z foltrami jest świecąca się po nich twarz!! Nienawidze tego. W opisie kremów z filtrami Naturado jest podane, że po tych kremach cera sie nie świeci - byłoby to coś, na co czekałam od wielu lat :D
anula.ga
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 paź 2010, 08:04

Re: Pomoc w wyborze

Postprzez amstaff91 10 maja 2011, 13:26

No to super ;) będę zamawiał w takim razie ;) dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam! :)
amstaff91
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 maja 2011, 09:55

Re: Pomoc w wyborze

Postprzez Sandra 19 cze 2011, 15:07

Witam wszystkich serdecznie,

przed chwilą zarejestrowałam się i jest to mój pierwszy post na Forum.
Moją wypowiedż umieszczam w wątku "Pomoc w wyborze" gdyż takiej właśnie pomocy potrzebuję. Chodzi o moją wnuczkę. Dziewczyna ma dopiero 13 lat i ma już trądzik na buzi. Na szczęście nie ma tych wyprysków zbyt dużo i są tylko na czole. Oczywiście, jak to u takich małolatek bywa, są te krostki przyczyną kompleksów. Podarowałam jej swoje mydełko N & B Mydło naturalne arganowe. Nie wiem, czy jest to dobre mydło dla tak młodziutkiej dziewczyny. Wnuczka używa tego mydła dopiero od kilku dni, więc jest za wcześnie żeby mówić o efektach. Myje nim twarz i całe ciało i, jak twierdzi jej mama czyli moja córka, jest tym mydełkiem zachwycona, zwłaszcza zapachem.

Proszę o radę, jakie następne mydełko dla niej kupić. Ważne jest żeby ładnie pachniało. Mydło z niezbyt ciekawym zapachem lub bez zapachu pewnie odrzuci. Myślałam o mydle Alep Premium z Różą Damas. Jak sądzicie, czy to byłby dobry wybór, czy lepiej wybrać jakieś inne?
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Pomoc w wyborze

Postprzez Bianka 19 cze 2011, 19:04

Witaj Sandro, nastolatkę z pewnością trudno będzie przekonać do tego, że mydło nie musi pięknie pachnieć, aby przyniosło dobry skutek dla cery. Może warto zwrócić uwagę na Alepia Mydło Alep 80% Laurie. Duża zawartość oleju laurowego jest dobra dla cer tłustych i mieszanych. Jak każdy alep mydło to ma specyficzny zapach. Mnie urzekło - właściwościami i zapachem. Dla wnuczki dobre byłoby przemywanie twarzy tonikiem z oczaru. Powodzenia w przekonywaniu do naturalnych kosmetyków. ;)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Pomoc w wyborze

Postprzez Sandra 19 cze 2011, 21:02

Dzięki Bianko za odpowiedż.
Prawdę powiedziawszy, to mydełko arganowe podarowane wnuczce traktuję (obok chęci pomocy wnuczce) jako coś w rodzaju konia, no może żrebaczka, trojańskiego wprowadzonego do domu mojej córki. ;) Mydeł Aleppo zaczęłam używać przeszło półtora roku temu kiedy to na mojej skórze (głównie na brzuchu) pojawiły się brzydkie, swędzące i łuszczące się plamy. Prawdopodobnie jest to łuszczyca. Wtedy odstawiłam wszystkie drogeryjne żele pod prysznic, balsamy itp. i zaczęłam myć się mydłem aleppo 25%. Bardzo mi się to mydło spodobało i zaczęłam namawiać do niego córkę. Niestety, ona słyszeć o tym mydle nie chciała, bo ona nie lubi mydeł w kostkach i takie tam. Teraz okazuje się, że podbiera swojej córci mydełko arganowe. I dobrze, ziarenko zostało zasiane...
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Pomoc w wyborze

Postprzez Bianka 19 cze 2011, 21:15

Kropla drąży skałę ;) Tak trzymaj. Pozdrawiam.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Poprzednia strona

Powrót do Problemy skórne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość