Jak stosować oleje?

Egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik - czyli jak sobie radzić z problemami skóry z użyciem naturalnych kosmetyków.

Re: Jak stosować oleje?

Postprzez violka42 29 kwi 2012, 21:32

ja również polecam olej kigelia, u mnie sprawdził się całkowicie, pisałam o nim na blogu, dla mnie jest super
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Jak stosować oleje?

Postprzez miraga80 30 kwi 2012, 07:55

violka42 napisał(a):ja również polecam olej kigelia, u mnie sprawdził się całkowicie, pisałam o nim na blogu, dla mnie jest super

Też używasz olejów do wszystkiego (włosy, twarz, masaż ciała), czy u Ciebie inaczej?
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Jak stosować oleje?

Postprzez violka42 30 kwi 2012, 10:59

twarz i włosy zawsze, natomiast do ciała głównie stosuję olej makadamia na strategiczne miejsca (brzuch, uda i posladki), lubię za to masełka do ciała, karite z olejem winogronowym, o zapachu monoi tiara super sprawa
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Jak stosować oleje?

Postprzez Sal 27 cze 2012, 13:10

Na twarz stosuje olejki: migdalowy, jojoba i arganowy. Wszystkie boskie, choc arganowego nic nie przebije. Mam cere mieszana, z tlusta strefa T i plytko unaczyniona. Olejki wyrownaly koloryt, czolo, nos i broda przestaly sie swiecic, a policzki sa cudnie nawilzone. Szczerze wam powiem - juz nie widze roznicy pomiedzy cera bez makijazu i w makijazu :) .
Olejki szybko sie wchlaniaja. Mam wrazenie, ze az za szybko (10-15 min), ale moze moja cera tak je chlonie z powodu traktowania przez lata chemicznymi kremami?
Podsumowujac - POLECAM! :)
Sal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 cze 2012, 11:47

Re: Jak stosować oleje?

Postprzez aisos 28 cze 2012, 11:03

Hej Sal, dzięki za opisanie Twoich doświadczeń w sprawie olejków :) Ja też odkąd stosuję je na twarz jestem bardzo zadowolona, myślę o tym, żeby docelowo zrezygnować z kremów w okresie jesienno-zimowym, a tylko na noc nakładać olejki. Moja skóra po olejku jest naprawdę dobrze nawilżona. Na lato jednak chyba zostanę przy kremach, bo są lżejsze :)
aisos
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25 kwi 2012, 08:08

Re: Jak stosować oleje?

Postprzez Sal 29 cze 2012, 07:16

Aisos, zrezygnowalabym z kremow na dzien, ale musze chronic twarz wysokimi filtrami (w ub roku pojawily mi sie os lonce pierwsze przebarwienia :( ). Poki co nie widze alternatywy.
Sal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 cze 2012, 11:47

Poprzednia strona

Powrót do Problemy skórne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość