Żel do higieny intymnej od SYLVECO

Tutaj polecamy produkty naturalne w 100%, bezpieczne do higieny intymnej: mydła, żele, toniki

Żel do higieny intymnej od SYLVECO

Postprzez Naturalna 08 lip 2014, 09:38

Żel ten nie ma zbyt dużej pojemności bo zaledwie 150 ml. Dużą zaleta jest butelka z praktycznym atomizerem. Bardzo spodobała mi się ta forma - tym bardziej, że przez przeszło rok używałam żelu bez pompki :) Radość trwała dopóki nie wyjechałam w podróż i nie zablokowałam pompki - jak łatwo się domyśleć 1/4 żelu się rozlała.

Zapach bardzo naturalny - praktycznie słabo wyczuwalny z lekką nutą ziółek. Szału nie ma, ale ni eo to chodzi w żelu do higieny intymnej.

Według mnie:
Żel jest bardzo delikatny
Nie uczula i nie wywołuje podrażnień
Pomocny przy leczeniu infekcji
Zapach neutralny - lekko ziołowy
Konsystencja lekkiego żelu
Wydajność - dość dobra
Jest wolny od SLS, SLES, PEG, parabenów i innych substancji drażniących, dzięki temu nie wywołuje podrażnień i reakcji uczuleniowych
Bardzo dobrze i na długo odświeża

Muszę powiedzieć, że jestem wyjątkowym wrażliwcem - wiele produktów mnie uczula więc jeżeli nic mnie nie piecze i nie szczypie to znaczy, że jest żel jest bardzo dobry.

Obrazek
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna

Powrót do Kosmetyki do miejsc intymnych