Mydło - czemu nie!

Tutaj polecamy produkty naturalne w 100%, bezpieczne do higieny intymnej: mydła, żele, toniki

Mydło - czemu nie!

Postprzez Kinga 05 maja 2011, 09:46

Nigdy ale to przenigdy nie mogłam używac mydeł do miejsc intymnych - efekt był tragiczny - nawet nie będę tego pisała - zgroza - :twisted: :twisted: :twisted: ale i z płynami do higieny intymnej nie zawsze było wesoło. Kiedyś o poradę poprosiłam moją Panią ginekolog i poradziła mi, że w przypadku takim jak moja to uzywac mam tylko czytej wody. :shock: :shock: :shock: No nie woda to do mnie nie przemówiła. Gdzieś - teraz już nie wiem gdzieś przeczytałam o używaniu do higieny intymnej mydeł Alepia. Kiedy kupiłam pierwsze bardzo bałam sie reakcji - wiedziałam że jak mnie podrażni leczyć się będę cały miesiąc. O dtego czasu minął już przeszło rok i nawet eksperymentuję - tzn. stosuję praktycznie wszytskie mydła z Biolandera i nic - zero podrażnień, oraz od tamtego czasu zero stanów zapalnych, które się zdarzały przy płynach do higieny intymnej ( zakupionych w aptece - typu sensitive)
Używałam do tej pory:
ALEPIA Mydło Alep 5% Laurie
ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie
ARGILES DU SOLEIL Mydło z glinką kaolinite
N & B Mydło Zielona glinka Bio
N&B Mydło Arganowe Bio i inne mydęłka N&B
REWELACJA! :lol:
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Mydło - czemu nie!

Postprzez Bianka 07 maja 2011, 20:26

W higienie intymnej mój numer jeden to FENIQIA Mydło Vertus Ałun i Curcuma. Pisałam już na forum na temat tego mydła. Godne jest polecenia szczególnie osobom z powracającymi infekcjami. Czekam z utęsknieniem kiedy znowu będzie dostępne.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Mydło - czemu nie!

Postprzez Bianka 09 maja 2011, 21:21

Napisałam o moim faworycie w higienie intymnej mydle ałunowym. Wśród ogromnego wyboru uważam, że jeszcze jedno zasługuje na szczególną uwagę - N & B Nagietkowe - Bio. Nagietek już w starożytnym Egipcie był wysoce ceniony. Wśród substancji czynnych na uwagę zasługują karotenoidy pobudzające ziarninowanie. Z tego względu zewnętrznie wyciągów z nagietka używa się w stanach zapalnych skóry i śluzówek, źle gojących się ranach oraz oparzeniach i odmrożeniach. Mnie samej pomógł w gojeniu ran po zabiegu chirurgicznym. Dużo można jeszcze powiedzieć o tym urokliwym kwiatku. Uważam, że mydło z tym cennym kwiatkiem może stać się hitem właśnie w higienie intymnej. Ja próbuję go od kilku dni - z dobrym skutkiem.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Mydło - czemu nie!

Postprzez sarkaaa 12 maja 2011, 14:49

Mnie osobiście mydło Alep 5% i 25% podrażniały. Za to Alep Premium 70% Laurier jest świetne :)
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Mydło - czemu nie!

Postprzez Kinga 13 maja 2011, 10:35

O tak Mydło Alep 70% jest bardzo dobre i bardzo ładnie pachnie :D
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Mydło - czemu nie!

Postprzez violka42 05 sie 2011, 22:00

używam mydeł Alep Premium i też nie mam żadnych problemów, zero podrażnień doskonale sprawdza się w codziennej higienie osobistej
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Mydło - czemu nie!

Postprzez LIMONKA 07 sie 2011, 18:59

też lubię mydła i mam ochotę wypróbować wszystkie dostępne zapachy, jakie ma w swojej ofercie Biolander, to niezła frajda odkrywać mydełka
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49


Powrót do Kosmetyki do miejsc intymnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości