Poznajemy się :)

Zachęcam wszytskie forumowiczki do poznania się i opisania krótkiej informacji o sobie.

Re: poznajemy się :)

Postprzez jadwigaw 01 sie 2011, 22:04

I ja się dołączę. Mnie również na forum zaprosiła violka42 kusząc mnie mydełkiem Alep Premium w kształcie serca w pięknym fioletowym woreczku z organzy. Pięknie zapakowane mydełko i ma świetnie działać. Nie omieszkam spróbować. :lol: Szczerze mówiąc kosmetyki naturalne to dla mnie nowość. Mieszkam w małej miejscowości gdzie takich po prostu nie ma. Internet to miejsce gdzie można wiele się dowiedzieć. Zaczynam powoli zapoznawać się z ofertą Biolandera. Wybór ogromny.
jadwigaw
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 sie 2011, 12:37

Re: poznajemy się :)

Postprzez violka42 01 sie 2011, 22:50

O jak się cieszę, że tu jesteście. :D Zobaczycie, że tu tylko można skorzystać, a stracić co najwyżej pieniądze w sklepie Biolander, bo wszystko kusi oj kusi A wszystko po to by być piękną i zadbaną :lol: .
Mam 38 lat. Mam męża i dwoje kochanych dzieci, córkę w wieku 8 lat i 3,5 letniego synka. Dzieci to moje największe i długo wyczekiwane szczęście. Pracuję w administracji. Uwielbiam literaturę i z pasją gotuję.
Swoją przygodę z kosmetykami naturalnymi zaczęłam kilka miesięcy temu przypadkiem trafiając na wątki o tej tematyce w internecie. I wciągnęło mnie to bardzo. Czytam składy, porównuję i wybieram świadomie. Już mnie nie rusza żadna drogeria a przedtem zawsze jakąś odwiedzałam i coś kupowałam. Sklep Biolander zafascynował mnie różnorodnością marek, o których nie miałam pojęcia, że istnieją. Wszystko było dla mnie nowe i egzotyczne. Kosmetyki z różnych zakątków świata, orientalne perfumy, mydełka o pięknych zapachach kusiły mnie i to bardzo.
Złożyłam już dwa zamówienia i będą na pewno następne.
Szczerze mówiąc największą wiedzę czerpię właśnie z forum. Cenię sobie bardzo taką właśnie wymianę doświadczeń. Sugeruję się opiniami innych i chętnie korzystam z porad na forum. To prawdziwa kopalnia wiedzy o kosmetykach naturalnych i ofercie sklepu Biolander. Bardzo ułatwia to wybór kosmetyków, które chce się zamówić.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: poznajemy się :)

Postprzez Biolander 04 sie 2011, 11:23

Sandra, czy wystarczy dodac kategorie Hyde Park?

Nie spotkalam sie wczesniej z takim okresleniem. Bede wdzieczna za przyblizenie :D

Pozdrawiam
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: poznajemy się :)

Postprzez Sandra 04 sie 2011, 21:15

Sandra napisał(a): mam na myśli taki wątek, w którym mogłybyśmy zamieszczać różne, lużne wypowiedzi, ale tematycznie związane z szeroko rozumianym zdrowym trybem życia, ekologią, opisywać związane z tym dziwne bądż zabawne zdarzenia, swoje przemyślenia, refleksje, ciekawostki z mediów itp.


Miałam na myśli to co wyżej. Użyłam określenia "Hyde Park" jako analogię do londyńskiego Hyde Parku, gdzie każdy może przemawiać na absolutnie dowolny temat. Tu, oczywiście, tematyka wypowiedzi byłaby nieco ograniczona, tak jak napisałam wyżej. Oczywiście tytuł takiego wątku może być inny. Któraś z dziewczyn w jednym ze swoich postów użyła zabawnego określenia "ekowariatka". Możnaby to nieco złagodzić i zastosować na przykład określenie "ekomaniaczka/maniak". Tytuł takiego wątku mógłby brzmieć np. "Z życia ekomaniaków" lub "Okiem ekomaniaka". A może ktoś inny miałby ciekawszy pomysł?
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: poznajemy się :)

Postprzez amstaff91 04 sie 2011, 21:48

Hydepark - specjalny dział występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Pozwoliłem sobie zamieścić encyklopedyczne znaczenie takiego działu :mrgreen: Pozdrawiam ;)
amstaff91
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 maja 2011, 09:55

Re: poznajemy się :)

Postprzez alex82mario 05 sie 2011, 08:59

hej



Nazywam się Ola. Mam 29 lat i od roku jestem szczęśliwą mężatką. Uczę w gimnazjum języka niemieckiego. Język ten jest moją pasją od kilkunastu lat. Staram się codziennie rozmawiać z przyjacielem Niemcem przez Skapa.
Oprócz tego gram na gitarze klasycznej i tańczę. Moja pasja do ekologii nie była przypadkowa. Przed kilkoma laty moja 29 - letnia znajoma zmarła na raka. Wtedy zaczęłam się zmieniać i inaczej patrzeć na sprawy zdrowego odżywiania. Teraz uważam na to co jem ( kupuję ekologiczne jedzenie) i chcę również używać eko kosmetyków, chociaż moje finanse nie są zbyt duże.

pozdrawiam Was wszystkie
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: poznajemy się :)

Postprzez amstaff91 05 sie 2011, 14:34

Witamy bardzo serdecznie :) zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w życiu forum...bo warto :mrgreen: mam takie małe zastrzeżenie :D , otóż napisałaś na końcu swojego postu "pozdrawiam Was wszystkie", ale ja jestem facetem :lol: póki co jedynym tu udzielającym się 8-) Pozdrawiam wszystkich :D
amstaff91
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 maja 2011, 09:55

Re: poznajemy się :)

Postprzez alex82mario 05 sie 2011, 17:04

witaj


Chociaż kosmetyki to domena żeńska, jednakże mężczyźni też się tym interesują i chcą dbać o swoje zdrowie i wygląd.
Ciesze się , że płeć przeciwna też jest aktywna na tym polu. Może zachęcam męża , żeby troszkę zainteresował się sprawami kosmetyków ( przecież sam używa), jednakże kosmetyki innych firm mu nie służą.

pozdrawiam wszystkie Panie i Panów;)
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: poznajemy się :)

Postprzez violka42 17 sie 2011, 10:21

i ja pozdrawiam wszystkich serdecznie
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Poznajemy się :)

Postprzez Klolcia 18 sie 2011, 19:30

Za namową pani Elżbiety i ja napiszę co nieco o sobie ;)

Trochę mi głupio, bo chyba będę najmłodsza. Mam dopiero 19 lat, ale to w sumie dobrze, że od najmłodszych lat przechodzę na kosmetyki naturalne. Swoją przygodę zaczęłam od wymiany kolorówki na minerały, potem poznałam sklepy z półproduktami, aż wreszcie postanowiłam poznać gotowe kosmetyki naturalne. Od jakiegoś roku jestem uzależniona od kupowania nowych produktów :) Teraz, kiedy jestem świadomą konsumentką skrupulatnie czytam składy, porównuje i nie interesuje mnie zbytnio co producent napisze na etykiecie tylko co jest w składzie ;) Tym sposobem w sklepach stacjonarnych mało jest dla nas produktów, chociaż jest z tym coraz lepiej. Próbuję przekonać mamę do używania naturalnych kosmetyków, ale niestety nie jest to łatwe. Mama nie ma czasu na siedzenie w internecie i zdobywanie takiej wiedzy, a mnie jakoś mało słucha ;) Woli pójść do drogerii i szybko coś kupić.

Prywatnie zaczynam naukę na studiach na kierunku finanse i rachunkowość, jeżdżę konno i jestem zakochana w Bieszczadach :D Mieszkam 20 km od Warszawy.
Klolcia
 
Posty: 12
Dołączył(a): 02 sie 2011, 12:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość