Poznajemy się :)

Zachęcam wszytskie forumowiczki do poznania się i opisania krótkiej informacji o sobie.

Re: Poznajemy się :)

Postprzez LIMONKA 30 sty 2012, 22:05

I ja Cię witam Fibi. A kosmetyki naturalne naprawdę uzależniają. :D
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: Poznajemy się :)

Postprzez Fibi 31 sty 2012, 13:43

Cieszę się, że tutaj trafiłam :D Dużo ciekawych informacji zamieszczają Forumowiczki. To dobre miejsce. :D
Fibi
 
Posty: 41
Dołączył(a): 13 gru 2011, 16:10

Re: Poznajemy się :)

Postprzez violka42 31 sty 2012, 18:27

cieszę się, że dołączyłaś do nas
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Poznajemy się :)

Postprzez NaturalnieZakrecona 07 kwi 2012, 10:51

Witajcie Kobietki! :)
Mam na imię Joanna, jestem Fizjoterapeutką.
Od roku interesuję się kosmetyką naturalną, a także wykorzystuję tą wiedzę w swojej pracy (zamiast "zapychania" parafiną i pochodnymi ropy, masuję moich pacjentów naturalnymi olejami - oczywiście wykonuję wcześniej próbę uczuleniową).
Fascynuje mnie moja praca, ponieważ możliwości organizmu są niebywałe :o
W przyszłym roku wychodzę za mąż, a że się męczę od 4 lat z nadmiernym wypadaniem włosów to szukam na "gwałt" pomysłu żeby się pozbyć tego problemu ;)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
NaturalnieZakrecona
 
Posty: 1
Dołączył(a): 04 kwi 2012, 07:32

Re: Poznajemy się :)

Postprzez Sandra 07 kwi 2012, 22:38

Witaj NaturalnieZakręcona,

miło Cię widzieć na naszym forum. :D Jest ono skarbnicą wiedzy na temat naturalnej pielęgnacji ciała i służących do tego kosmetyków.. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj rady na temat Twoich problemów z wypadaniem włosów. Myślę, że pierwsze i najważniejsze co powinnaś zrobić to zrezygnować z chemii na rzecz Natury.
Pozdrawiam i zapraszam do aktywności na forum.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Poznajemy się :)

Postprzez miraga80 16 kwi 2012, 07:47

Hej.
Jestem nowa na forum i na razie się rozglądam, i Was poczytuje.
Ostatnio zaczęłam się interesować trochę bardziej ekologią. Dlatego też staram się zapoznać z ekologicznymi kosmetykami i środkami czystości. Chciałabym by mój dom stał się bardziej eko. Zwłaszcza, że jestem mamą dwuletniej córeczki.
Witam Wszystkich i pozdrawiam.
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Poznajemy się :)

Postprzez Biolander 16 kwi 2012, 12:11

Witam bardzo serdecznie wszystkie nowe forumowiczki :D
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: Poznajemy się :)

Postprzez kaylime 27 kwi 2012, 10:26

Witam wszystkich miłośników naturalnej pielęgnacji :)
Bardzo się cieszę, że mogę tu zawitać. Już teraz widzę, że jest tu całe mnóstwo ciekawych tematów, o których chętnie poczytam i włączę się w dyskusję :)

W ramach przedstawiania się parę słów o mnie- mam na imię Kasia, jestem studentką, miłośniczką kosmetyków - zwłaszcza tych naturalnych, ekologicznych, organicznych. Temat naturalnej pielęgnacji zgłębiam od niedawna :)

pozdrawiam wszystkich! :*
kaylime
 
Posty: 73
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Poznajemy się :)

Postprzez miraga80 27 kwi 2012, 10:32

Witaj kaylime. Cieszę się, że nie tylko ja jestem tu nowa.
Miłego biolanderowania.
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Poznajemy się :)

Postprzez aisos 27 kwi 2012, 15:30

Cześć wszystkim :)
Ja też napiszę coś o sobie :) Mam na imię Aneta, mam 24 lata, kończę właśnie studia i pracuję. Uwielbiam koty i książki. Moja przygoda z naturalną pielęgnacją zaczęła się od długiej i ciężkiej walki z trądzikiem. Ponieważ nie pomagały mi specyfiki z drogerii, z apteki, ani nawet od dermatologa, zdesperowana szukałam w internecie coraz to nowych pomysłów. Gdzieś przeczytałam, żeby odstawić chemię i sięgnąć po naturalne kosmetyki. Nie bardzo wierzyłam, że "zioła i inne roślinki" poradzą sobie tam, gdzie nie pomogły leki i drogie dermokosmetyki, ale nie miałam i tak nic do stracenia. Ku mojemu zaskoczeniu, NATURA WYGRAŁA! Nie mam już trądziku, nie mam zaskórników, mam świeżą i zdrową skórę. Rok temu popukałabym się w czoło, jakby mi ktoś powiedział, że zakocham się w naturalnych kosmetykach. Dzisiaj nie zamieniłabym ich na nic innego :)
aisos
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25 kwi 2012, 08:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość