Prezenty na dzień mamy

Miejsce swobodnego wypowiadania się na wszelkie możliwe tematy

Re: Prezenty na dzień mamy

Postprzez miraga80 17 maja 2012, 07:04

violka42 napisał(a):albo rzucają tekst w stylu "nic mi nie trzeba, ja wszystko mam", kosmetyki to również moja wersja prezentu dla mamy, jak każda kobieta lubię kosmetyki i lubię je dostawać, mama moja również

Mojej mamie jednak niestety brakuje w systematyczności stosowania kosmetyków. Nie bardzo wiem jak ją przekonać do tego.
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Prezenty na dzień mamy

Postprzez kaylime 17 maja 2012, 07:52

Ja mojej kupuję kosmetyki, a kiedy przestaje regularnie ich używać, udaję potwornie obrażoną- zarzucam jej, że nie docenia mojego prezentu, że już jej nigdy więcej nie kupię kosmetyków (chociaż oczywiście to nieprawda xD) - perfidnie wzbudzam w mamie wyrzuty sumienia. Okropne to, wiem- ale działa i to jest ważne :P

Albo też jest inna opcja- np. z maseczkami czy olejkami do masażu- wtedy zmuszam ją do zabiegu wykonanego przeze mnie. Po kąpieli każę jej zrobić peeling, potem nie zważając na sprzeciwy sadzam ją na fotelu i robię maseczkę. Po odpowiednim czasie zdejmuję (bo najczęściej jest to maska w formie płatu kolagenowego), psikam wodą różaną, nakładam krem i wykonuję przy tym lekki masaż twarzy. W międzyczasie, kiedy maska działa, ja robię mamie masaż stóp i wcieram w nogi krem chłodzący z kasztanowcem, bo mama ma niestety problemy z żylakami.
Ta metoda też działa :) Wymaga ode mnie przeistoczenia się w surowego kosmetycznego dyktatora, ale kiedy mama widzi efekty, od razu jest zadowolona, że ją wprost zmusiłam do zabiegu :P
kaylime
 
Posty: 73
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Prezenty na dzień mamy

Postprzez miraga80 17 maja 2012, 10:13

My razem nie mieszkamy. Jedynie z obserwacji, że dany kosmetyk dalej jest na półce wnioskuje, że nie używa.
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Prezenty na dzień mamy

Postprzez aisos 17 maja 2012, 11:11

Ja w tym roku chyba zdecyduję się na perfumy dla mamy, ostatnio jak jej sprezentowałam kosmetyki to nie używała później :evil:
aisos
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25 kwi 2012, 08:08

Re: Prezenty na dzień mamy

Postprzez miraga80 18 maja 2012, 08:16

aisos napisał(a):Ja w tym roku chyba zdecyduję się na perfumy dla mamy, ostatnio jak jej sprezentowałam kosmetyki to nie używała później :evil:

Takie są te mamuśki. O sobie zapominają.
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Prezenty na dzień mamy

Postprzez kaylime 22 maja 2012, 23:43

aisos napisał(a):Ja w tym roku chyba zdecyduję się na perfumy dla mamy, ostatnio jak jej sprezentowałam kosmetyki to nie używała później :evil:

Ja długo się wahałam- chciałam ten olejek do masażu zamówić, ale patrząc, jak mama psika się jakimiś starymi próbkami perfum, kupiłam jej perfumy właśnie :) Mam tylko nadzieję, że zapach jej się spodoba, bo jeszcze nie używała takich ;)
Na Dzień Mamy planuję też zrobić mamie domowe spa- maseczka, relaksujący masaż :)
kaylime
 
Posty: 73
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Przy kawie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość