Mydła Alepia do kapieli psów

Mydła Alepia do kapieli psów

Postprzez Biolander 02 kwi 2013, 11:07

ObrazekObrazek
Jak kąpać psa :

wybrać naturalne mydło Alepia - UWAGA ! Nawet niektóre szampony dla psów również mogą wywoływać uczulenia !
Z mydłami Alepi ryzyko alergii jest znikome
przed kąpielą należy psa dokładnie wyczesać w celu uniknięcia powstawania kołtunów i usunięcia martwych włosów

do kąpieli należy używać letniej wody

zwilżyć sierść psa letnią wodą

rozprowadzić mydło z wodą do wytworzenia piany uważając, by środek nie dostał się do oczu, uszu i nosa zwierzęcia starannie spłukać psa letnią wodą do całkowitego usunięcia piany ponownie uważając na to, by środek nie dostał się do oczu, uszu i nosa zwierzęcia.

Metoda mycia pieska w naturalnych mydełkach Alepii jest wskazana szczególnie dla piesków alergicznych z problemami skórnymi.



po spłukaniu psa wodą i wytarciu rozcieńczamy sok z 1/2 cytryny w 2 litrach wody i spłukujemy tym psa. Po 20-30 min. szybko i niezbyt obficie spłukujemy jeszcze raz wodą i wycieramy delikatnie...

przed wyprowadzeniem na dwór poczekać, aż pies dokładnie wyschnie.
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: Mydła Alepia do kapieli psów

Postprzez Naturalna 08 kwi 2013, 07:23

Kurcze nawet bym na to nie wpadła :) Ja osobiście nie mam pieska, ale moja sąsiadka i owszem więc polecę jej mydło Alepia bo nie tak dawno rozmawiałyśmy o problemach jej suczki (bokserka) ze skórą i siercią, która masowo wypada na skórze są liczne strupki - takie suche. Sama jestem ciekawa jak się prawdzi mydełko.
Wiem nawet że wybierała się do weterynarza, ale nie wiem co jej polecił - musze się zainteresować :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48


Powrót do Pielęgnacja piesków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość