ARGILE PROVENCE Organiczna Pasta do zębów w żelu

Naturalne pasty do zębów, płyny

ARGILE PROVENCE Organiczna Pasta do zębów w żelu

Postprzez Biolander 08 kwi 2013, 09:21

Aby zapewnić zdrową, naturalną i skuteczną higienę jamy ustnej, stworzyliśmy pastę do zębów w żelu Naturado Odświeżająca mięta. Jest wzmocniona Ksylitolem,cukrem roślinnym, który pomaga zwalczyć bakterie powodujące powstawanie próchnicy.

Oryginalnie prezentuje się i jest praktyczna w użyciu, ekonomiczna butelka bez korka, z łatwością odnajdzie swoje miejsce w każdej łazience. Naturalny smak mięty przypomina słynną markę gum do żucia i zapewnia mocne, świeże i zdrowsze zęby codziennie!

Stosować po każdym posiłku, jedną dawkę pasty do zębów w żelu nałożyć na szczoteczkę i szczotkować co najmniej 3 minuty. Przepłukać bez połykania. Dla lepszego działania, po szczotkowaniu użyć płynu do płukania jamy ustnej Naturado.

Obrazek
http://biolander.com/produkty/kategoria/produkt/pasty/pasta-do-zebow-w-zelu-odswiezajaca-mieta-bio-300ml/
Biolander
Moderator

Re: ARGILE PROVENCE Organiczna Pasta do zębów w żelu

Postprzez Naturalna 09 kwi 2013, 07:50

Z tą pastą było dużo śmiechu, bo goście myśleli że to mydło w płynie :lol: :lol: :lol:
Pasta jest bardzo wydajna i higieniczna dzięki wygodnej pompce. U mnie w szafce stoi już następna nowa - taki mały zapasik. Ja mam miętową i bardzo sobie chwalę .
Działanie
Pasta bardzo dobrze się pieni
Należy byc ostrożnym podczas aplikacji na szczoteczkę, gdyż 1 ruch pompką to dla mnie zbyt dużo.
Zęby są bardzo gładkie i aż śliskie
Zauważyłam też delikatne wybielenie zębów
Wspaniałe uczucie świeżości i czystości - ja jestem z tej pasty a w zasadzie żelu bardzo zadowolona.
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna

Powrót do Higiena jamy ustnej