Rozstępy na biuście po ciąży

Naturalne metody poprawy wyglądu biustu

Rozstępy na biuście po ciąży

Postprzez Naturalna 25 kwi 2012, 16:04

Mój biust po ciąży i karmieniu wyglądał bardzo żałośnie i do tego rozstępy :twisted: Wierzcie mi można się załamać i to nieźle. Próbowałam wielu cudów i specyfików które miały zniwelować moje mankamenty. Efektu niestety nie było. Od przeszło 2 lat stosuję do biustu kremy i oleje z Bioandera. Te sama które stosujecie do twarzy. Niewątpliwie dużą poprawę zauważyłam po pierwszym który używałam - ALEPIA OLEJ WSPANIAŁY
Obrazek

Wyraźnie stan biustu uległ poprawie - a po ostatnim oleju z pestek opuncji figowej jest jeszcze lepiej. Rozstępy uległy jeszcze większemu spłyceniu.
Obrazek
Jestem bardzo zadowolona i już chyba uzależniona. :lol: :lol: :lol:
Myślę, że nie miałabym tych wszystkich problemów gdybym używała tych kosmetyków w ciąży. Sądzę, że w ogóle by nie doszło do rozstępów.
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Re: Rozstępy na biuście po ciąży

Postprzez Basia321 19 mar 2013, 13:49

To chyba coś dla mnie mój biust jest w opłakanym stanie :cry: zero jędrności , tylko zwis i rozstępy :(
Basia321
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 mar 2013, 11:23

Re: Rozstępy na biuście po ciąży

Postprzez Naturalna 20 mar 2013, 12:39

Basiu tak to już jest z naszym biustem. Bardzo łatwo ulega pogorszeniu - u mnie tak jest jak zamierzam schudnąć :cry: po diecie mój biust też woła o pomoc :evil: i wtedy też ratuję się olejkami i czym sie da ... ale to niestety wymaga czasu :cry:
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48


Powrót do Pielęgnacja biustu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość