Glinki kosmetyczne Les Argiles du Soleil

Jak dobrać do cery? Która maseczka jest najlepsza?

Re: Glinki kosmetyczne Les Argiles du Soleil

Postprzez Bianka 01 lut 2012, 21:51

Dziewczyny , jest już krem z różową glinką. Jak go zobaczyłąm zaraz musiała złożyć zamówienie :D
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Glinki kosmetyczne Les Argiles du Soleil

Postprzez Sandra 02 lut 2012, 15:37

Bianka napisał(a):Dziewczyny , jest już krem z różową glinką. Jak go zobaczyłąm zaraz musiała złożyć zamówienie :D


Też wypatrzyłam ten kremik. Muszę sobie zamówić jakiś krem, bo jeden (na noc) już mi się skończył, a drugiego ( na dzień) są już marne resztki. Problem w tym, że wśród kremów mam kilku "kandydatów" do wypróbowania i nie wiem na który się zdecydować. ;) Już od kilku dni próbuję skompletować zamówienie i idzie mi to jak po grudzie. W końcu trzeba będzie dokonać jakiegoś wyboru...
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Glinki kosmetyczne Les Argiles du Soleil

Postprzez Bianka 02 lut 2012, 17:13

Kiedyś stosowałam krem z różową glinką. Innej firmy. POtem zniknłą z rynku. Bardzo się cieszę, że Les Argiles du Soleil ma także kremy. Jaki się okaże to pewnie za kilka dni się przekonam. Mam nadzieję, że spęłni moje oczekiwania. :D
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Glinki kosmetyczne Les Argiles du Soleil

Postprzez Bianka 08 lut 2012, 11:52

Juź się cieszę kremem nawilżającym z glinką. :D Użyłam go dopiero trzy razy, więc trudno napisać jakąś wiążąca opinię. Dziś tylko pierwsz wrażenia. Kre dobrze się rozprowadza, że przez chwilę mam wrażenie lepkości na twarzy. Szybko to wrażenie znika i jest pełny mat. Rozprowadzając ten krem trzeba uważać na linie włosów. Krem z glinka ma barwę ceglastą. To mni eakurat nie dziwi, bo jest w nim glinka. Mam jasną karnację i krem ten znakomicie ożywia cerę. Coś dla bladych twarzy :D aby zbyt jasnym licem nie straszyły. Zapach kremu jest delikatny, trochę glinkowy. Takie kremy lubię :D Wypróbujcie go same !
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Glinki kosmetyczne Les Argiles du Soleil

Postprzez Bianka 26 lut 2012, 18:25

Kremu z różową glinką używam już trzy tygodnie. Widzę efekty 0 już nie jestem taka blado- i szarolica :lol: Każdego roku na wiosnę przypominam upiora :evil: Nawet nie potrafię powiedzieć dlaczego. Dbam o cerę, ale ona na przedwiośniu jakby tego nie zauważał. A krem sprawidza się świetnie. Nawilża dobrze( w składzie m.in. karite, olej arganowy). Używam tego kremu na razie tylko na dzień, pod makijązem sprawdza się. Zacznę używać go także na noc. Producent wskazał, że powinno się go zużyć po otwarciu w ciągu 2 miesięcy. Krem jest wydajny. Mimo bogactwa olejów ma lekką konsystencję. Mam cerę mieszaną (na policzkach suchą) i jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Muszę dodać, że krem zawiera ciekawe wyciągi z roślin, a mianowicie z prawoślazu lekarskiego i fiołka trójbarwnego. Obie rośliny zawierają śluzy i dlatego wykorzystuje się je w leczeniu zmian zapalnych skóry i AZS. Polecam ten wyglądający na niepozorny krem. Jest wielki!
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57


Powrót do Maski i maseczki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość