Uważajcie na podróbki BIO !!!

Uważajcie na podróbki BIO !!!

Postprzez Kinga 12 maja 2011, 12:59

Obok mojej pracy powstał wielki sklep z kosmetykami naturalnymi i nie tylko. Byłabym chora gdybym nie weszła. :lol: porozmawiałam ze sprzedawczynią i omal nie zemdlałam. Kobieta o kosmetykach naturalnych nie wiedziała zupełnie nic. Kiedy pokazała mi balsam do ciała (na opakowaniu wielki napis BIO) z parabenami i SLS - nie wiedziała zupełnie o co mi chodzi i co szkodzi, że ma taki skład. :lol: Mówię jej, że to nie są kosmetyki naturalne! A ona mi na to: takich kosmetyków jakich Pani oczekuje to po prostu nie ma. NIE MA? OCZYWIŚCIE ŻE SĄ BO SAMA JE UŻYWAM. WSZYSTKIE KOSMETYKI BYŁY BEZ CERTYFIKATÓW, kilka miało jakieś dziwnego pochodzenia certyfikaty- mi przynajmniej nie znane :shock: a w składzie same świństwa. Nawet mydła nie były naturalne.

AH TEN BIOLANDER ALE MNIE ROZPUŚCIŁ!
Reasumując: nie kuście się na inne kosmetyki nie zakupione w Biolanderze - bo ich skład to porażka. Opakowanie piękne- EKO i BIO i nic poza tym :!:
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Uważajcie na podróbki BIO !!!

Postprzez LIMONKA 02 sie 2011, 12:10

to prawda, podróbek jest wiele na rynku. Zawsze czytam składy i nie raz spotkałam się z parabenami czy innymi świństwami w składach. Zwracam też uwage na to, czy produkt ma certyfikat. Jak ma to super. Jednak na codzień pozostaje mi tylko zaopatrywanie się w Internecie, bo w mojej małej miejscowości po prostu takich jak ja chcę to nie ma. :D
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: Uważajcie na podróbki BIO !!!

Postprzez violka42 05 sie 2011, 23:19

dlatego właśnie najlepiej kupować kosmetyki w sprawdzonych miejscach, takich jak Biolander, i nie trzeba się martwić, że się trafi na podróbkę BIO
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Uważajcie na podróbki BIO !!!

Postprzez Naturalna 19 mar 2012, 09:31

violka42 napisał(a):dlatego właśnie najlepiej kupować kosmetyki w sprawdzonych miejscach, takich jak Biolander, i nie trzeba się martwić, że się trafi na podróbkę BIO

Dokładnie - masz rację - ale ostatnio Bio jest w modzie i producenci bardzo to wykorzystują. Praktycznie w każdej gazecie są reklamy produktów bio i eko. Teraz już nie, ale nie raz dostałam w prezencie od znajomych produkt "bio" z napisem- 100% wyciągów roślinnych a w skladzie konserwanty i inne.
W Biolanderze mamy gwarancję, pewność i co - SPOKÓJ, ŻE TO CO KUPUJEMY JEST NA PRAWDĘ NATURALNE - NIE TYLKO Z NAZWY
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Re: Uważajcie na podróbki BIO !!!

Postprzez Bianka 26 mar 2012, 10:30

Macie rację dziewczyny, że bardzo trzeba uważać. Juz kropla oleju arganowego dodana do kremu wystarczy, aby firma uważała, że ma produkt naturalny. A to bzdura. Skład zaczyna się od: mineral oil. Wiadomo wszystko. NAjłatwiej skusić na modę. Czytajmy więc etykiety. I nie dawajmy się zwieść. :D
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57


Powrót do Wasze ulubione kosmetyki... dlaczego?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość