Organiczne herbaty

Organiczne herbaty

Postprzez Biolander 05 cze 2012, 07:54

Od niedawna proponujemy w naszym sklepie organiczne i zdrowe herbaty z Chin "TOUCH ORGANIC'' , które są uprawiane w prowincji Jianxgi w południowo-wschodnich Chinach. Nie zawierają pestycydów, herbicydów, chemicznych, szkodliwych nawozów. Posiadają certyfikat Ecocert i AB.

Oferujemy herbaty zielone, białe i czarne. Ostatnio pojawiły się też herbaty sypane. Wybór herbat jest duży.
Obrazek

Ciekawi jesteśmy jakie herbaty lubicie i które pijecie najchętniej.
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: Organiczne herbaty

Postprzez miraga80 05 cze 2012, 11:56

U mnie zielona liściasta o smaku pigwy.
Muszę zobaczyć, co oferuje Biolander w materii zielonych herbat.
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Organiczne herbaty

Postprzez Naturalna 05 cze 2012, 12:46

Uwielbiam zielone i białe herbaty. Szczególnie te z Biolandera. U mnie w pracy wzbudzają zadziwienie gdyż torebki sa żółte a nie białe - ponieważ są niewybielane. Praktycznie nie piję w ogóle czarnych herbat ani kawy. Kawę piję tylko rozpuszczalną orkiszową - z uwagi że nie ma jej w Biolanderze zaopatruje się w spożywczym markecie ineternetowym :)
Właściwości zielonej herbaty to przede wszystkim oczyszczanie organizmu z toksyn - dlatego pije jej w ciągu dnia bardzo duzo.
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48


Powrót do ZDROWE ODŻYWIANIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości