SYLVECO Lekki krem Rokitnikowy

Nie wiesz jak sobie poradzić z suchą skórą, pierwszymi zmarszczkami, utratą elastyczności, przebarwieniami? Zapytaj tutaj!

SYLVECO Lekki krem Rokitnikowy

Postprzez Naturalna 08 lip 2014, 09:29

Przekonałam się, że co tanie to nie zawsze jest złe. Po tym kremie nie spodziewałam się cudów, ale jestem mile zaskoczona.
Zapach nie jest oszałamiający - mało przyjemny - coś w rodzaju aptecznej maści :(
Konsystencja jest faktycznie jak wynika z nazwy lekka - mimo, że krem wygląda na tłuścioszka, wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustej warstwy. Używam go TYLKO na dzień, rewelacyjnie sprawdza się pod makijaż. Skóra jest nawilżona i nie obciążona. Niestety na noc jest dla mnie zbyt słaby. Wole kremy bardziej treściwe, nawet oleje. Dlatego na noc polecam coś bardziej "solidnego" Za to na dzień jest niezastąpiony - szybko się wchłania, makijaż mi po nim nie spływa, ani nie roluje się.
ZALETY:
bardzo przyjemny skład produkty
idealny na dzień, pod makijaż
nie zatyka porów
nie uczula
wygodne opakowanie - plastikowa buteleczka z wygodną pompką
nie podrażnia skory wokól oczu, nie szczypie w oczy
niska cena
polski producent

WADY:
zapach :( na szczęście nie utrzymuje się zbyt długo
tylko na dzień - no noc zbyt słaby - po zastosowaniu na noc na twarzy mam wyraźne suche partie i nawet sterczące skórki :(
nie zauważyłam wyrównania kolorytu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna

Powrót do Kremy, oleje i sera