Kremy Alepii

Nie wiesz jak sobie poradzić z suchą skórą, pierwszymi zmarszczkami, utratą elastyczności, przebarwieniami? Zapytaj tutaj!

Kremy Alepii

Postprzez sarkaaa 01 cze 2011, 10:04

Jakie są Wasze wrażenia? Który wg. Was bardziej nadaje się do pielęgnacji cery mieszanej? Chyba Alepia mnie usidliła na dobre ;)
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Kremy Alepii

Postprzez Kinga 01 cze 2011, 10:47

Ja też ma cerę mieszaną z bardzo suchymi "plackami" Z Alepii to używam tylko olej wspaniały - i faktycznie wspaniały. Obrazek Bardzo dobry na naszej cery jest ARGILE PROVENCE Krem Botox z ziarnami hibiskusa. Nawilża a przy tym matuję i cudnie pachnie. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.
Obrazek
Słyszałam, że bardzo dobry jest Krem z olejem z ziaren Granatu. Nie wiem, bo nie miałam, ale ponoć jest rewelacyjny.
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Kremy Alepii

Postprzez sarkaaa 03 cze 2011, 13:42

Olejki już mam, arganowy i ten wieloskładnikowy, są naprawdę genialne. Mimo, że błyskawicznie się wchłaniają i śą świetne nawet pod makijaż, czasem jednak brakuje mi produktu pielęgnacyjnego, o mniej tłustej konsystencji, stąd myślę o kremiku ;) Przydałby się zwłaszcza na upały, lubię mieć coś wklepane w twarz po hydrolatach :D A olejki bardzo lubię stosować wieczorem, łączem to wtedy z delikatnym masażem.
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Kremy Alepii

Postprzez anula.ga 03 cze 2011, 19:36

Argile Provence Botox ja też bardzo lubię, do cery mieszanej pasuje jak ulał ;)
A powiem Ci, że jest jeszcze jedne świetny krem, na który osobiscie się czaję (ma sie pojawic na przełomie czerwca - lipca) - african earth krem nawilżajacy na dzień :D wszystko , co jest o nim napisane w opiniach na stronie sklepu to prawda! Po prostu cudo.
Ja stale monitoruje jego dostępność i jak tylko sie pojawi, to zaraz się na niego rzucam :lol:
Oczekująć na krem nawilżający na dzień zakupiłam maske nawilżającą i krem pod oczy african earth i jestem strasznie zadowolona!
anula.ga
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 paź 2010, 08:04

Re: Kremy Alepii

Postprzez Bianka 03 cze 2011, 22:39

Dobrze anula.ga , że przypomniałaś o terminie pojawienia się african earth krem nawilżający na dzień. Czekam na ten kremik w utęsknieniem. W czasie trwania mojej przygody z Biolanderem był to jeden z pierwszych produktów, na który się skusiłam. Skończył mi się i kicha :cry: Lubię ten krem za to, że świetnie sprawdza się pod makijażem. Urzekł mnie także melonowy zapach :)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Kremy Alepii

Postprzez sarkaaa 12 cze 2011, 21:34

Chyba się skuszę na African Earth, mam nadzieję, że będzie ok., bo pewnie jest wydajny i na długo wystarczy ;)
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Kremy Alepii

Postprzez sarkaaa 12 cze 2011, 22:10

No i klops, American Earth już nie ma :cry:
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Kremy Alepii

Postprzez anula.ga 13 cze 2011, 08:49

Sarkaaa, jak nie powiesz nikomu, to coś Ci zdradzę..... Krem nawilżający African Earth ma być na początku lipca ;)
anula.ga
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 paź 2010, 08:04

Re: Kremy Alepii

Postprzez sarkaaa 13 cze 2011, 12:12

Ohhh, jak ja wytrzymam do lipca :P Oby był, jako zamiennik już robiłam zakusy na Alepię z wyciągiem z granatu, krem arganowy na dzień sprawia wrażenie bardziej jako krem do zadań specjalnych niż jako taki "codziennik" nawilżający, a może się mylę? Druga alternatywa to baum d'abricot, ale nie wiem czy jako baza pod makijaż ( a właściwie jego szczątki - niewiele kolorów używam ;) ) byłby dobry...Chyba poczekam, tylko szampon zbliża się ku końcowi i czas na zakupy...
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Kremy Alepii

Postprzez Bianka 13 cze 2011, 15:54

Balsam morelowy u mnie sprawdził się świetnie jako krem pod oczy. Wydaje mi się, że w swoim składzie nie ma wody. U mnie ma rolę kremu do zadań specjalnych. ;)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Następna strona

Powrót do Kremy, oleje i sera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość