Pielęgnacja cery trądzikowej

Nie wiesz jak sobie poradzić z suchą skórą, pierwszymi zmarszczkami, utratą elastyczności, przebarwieniami? Zapytaj tutaj!

Pielęgnacja cery trądzikowej

Postprzez sarkaaa 17 cze 2011, 14:02

Co poleciłybyście do pielęgnacji trądzikowej, tłustej, a jednocześnie alergicznej cery?
Wg. mnie baza to Alep Premium 70% Laurier lub Aleppo 40%Laurier, olejek Arganowy, savon noir od czasu do czasu i glinka Rhassoul.
A Waszym zdaniem? Jakiś krem do tego? Mydła z glinką?
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Pielęgnacja cery trądzikowej

Postprzez Kinga 18 lip 2011, 17:21

Na pewno glinka albo peeling - bardzo dobry jest Marilou Bio.
Oczywiście mydło Alep 70% jest strzałem w 10
bardzo dobry też jest olej wspaniały - Alepia
a krem? myślę że na noc oleje w zupełności wystarczą a na dzień Marilou Bio - bardzo fajne kremy :D
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Pielęgnacja cery trądzikowej

Postprzez alex82mario 04 sie 2011, 22:35

witajcie


Jestem tu nowa. Mam również cerę trądzikowa i często używam maseczki z glinki zielonej , co pozwala redukować sebum. Słyszałam także o olejku z manuka na cerę trądzikową. Jeszcze go nie stosowałam , ale mam nadzieję, ze będzie możliwość jego zakupienia w sklepie . Wydałam już tysiące złotych na leki. Teraz postanowiłam zacząć kupować naturalne kosmetyki
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: Pielęgnacja cery trądzikowej

Postprzez Naturalka 26 wrz 2011, 08:29

Ja jak takową cerę posiadałam (przed przejściem na naturę) z powodzeniem używałam mydła alep Premium 70% i oleju jojoba i to był mój prawdziwie leczniczy zestaw (po wielu poszukiwaniu idealnego zestawu). Ten zestaw wyleczył mnie z tej przypadłości trwającej ponad 15 lat!Naprawdę polecam!No i oczywiście zdrowa dieta:-)
Szczęśliwa mama...
Naturalka
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 sty 2010, 20:06


Powrót do Kremy, oleje i sera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości