OLEJ ARGANOWY

Nie wiesz jak sobie poradzić z suchą skórą, pierwszymi zmarszczkami, utratą elastyczności, przebarwieniami? Zapytaj tutaj!

Re: OLEJ ARGANOWY

Postprzez Sandra 05 wrz 2011, 11:40

Bianka, myślę bardzo podobnie! Uważam, że każda z nas powinna mieć taką podstawową listę jaką przedstawiłaś w swoim poście i, przede wszystkim, tej listy się trzymać., a od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę "szaleństwa" i kupić coś jeszcze. Przecież wszystkie, powodowane tą właśnie kobiecą próżnością lubimy wszelki kremiki, mleczka, balsamy i inne kosmetyki z reguły pięknie pachnące i bardzo przyjemne w użyciu. Myślę też, że właśnie tej próżności tak wielkie powodzenie zawdzięczają kosmetyki chemiczne. Wszak za małe pieniądze można mieć np. pełną wannę piany niczym hollywoodzka gwiazda.

Moja podstawowa lista wygląda podobnie jak Twoja. Jest na niej jeszcze olej kokosowy zamiast balsamu do ciała i henna indyjska do farbowania włosów. Inne kosmetyki miewam, ale wcale nie muszę ich mieć. :D
Niestety, nie mam jeszcze kessy, po prostu nie udaje mi się jej "upolować". Na dniach będę składała kolejne zamówienie w Biolanderze, a kessy znów nie ma... :cry: Taka zabawa w kotka i myszkę... :evil:
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: OLEJ ARGANOWY

Postprzez Bianka 05 wrz 2011, 11:51

Sandro, chyba musisz poprosic panią Elżbietę o dołożenie jednej kessy jak tylko sie pojawi, abys mogła ją w końcu upolować. :lol:
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Poprzednia strona

Powrót do Kremy, oleje i sera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości