OLEJ ARGANOWY

Nie wiesz jak sobie poradzić z suchą skórą, pierwszymi zmarszczkami, utratą elastyczności, przebarwieniami? Zapytaj tutaj!

OLEJ ARGANOWY

Postprzez Bianka 19 cze 2011, 20:46

Olej arganowy był pierwszym olejem, który zaczęłam stosować w pielęgnacji cery. Z pewną obawą sięgnęłam po ten olej. Byłam przekonana, że czysty olej nie sprawdzi się w pielęgnacji mieszanej cery. Dużo czytałam na temat złota Berberów. Do stosowania przekonało mnie także to, że olej ten jest uzyskiwany dawnymi sposobami, od wieków takimi samymi. Polecam ciekawy filmik na temat produkcji http://www.youtube.com/watch?v=wv2_lQWU ... re=related.
Stosuję ten olej głównie zamiast kremu na noc. Olej dobrze się wchłania. Strefa T nawet nie stwarza większych problemów. Zauważyłam, że olej ten dobrze wyrównuje koloryt. Świetnie sprawdza się w pielęgnacji np. suchych łokci. A mała butelka wystarcza na prawie rok. ;)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Olej arganowy

Postprzez Sandra 10 sie 2011, 22:00

A ja właśnie chciałam zamówić sobie olej arganowy i okazało się, że już nie ma...buuu :cry: :cry: :cry:
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Olej arganowy

Postprzez jadwigaw 11 sie 2011, 09:16

też dużo czytałam na temat cudownych właściwości oleju arganowego, olej ten dodaje się do wielu kosmetyków przez co zwiększa się skuteczność działania, samego oleju jeszcze nie miałam bo stosuje w tej chwili inne, ale pewnie zamówię i wypróbuję, bo jestem bardzo ciekawa jego działania na moją skórę
jadwigaw
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 sie 2011, 12:37

Re: Olej arganowy

Postprzez sarkaaa 11 sie 2011, 19:26

Olejek Arganowy jest GENIALNY :) Moim zdaniem jest lepszy od oleju Wspaniałego Alepii. Pięknie natłuszcza i nawilża, nie zapycha porów, wchłania się do matu przy cerze tłustej, a cerę suchą cudnie nawilża. Gdzieś już pisałam, że fantastycznie likwiduje wszelkie pieluszkowe zaczerwienienia i podrażnienia po całym dniu u małych dzieci (stosuję u córeczki na noc). Zapach przypomina mi zielone oliwki ze słoika, ale jest dużo delikatniejszy i szybko wietrzeje :) Jest baaardzo wydajny.
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Olej arganowy

Postprzez violka42 12 sie 2011, 07:59

ja się czuję zmotywowana do zakupu tego oleju. Tylko co zrobię z tym co mam? One są takie wydajne :lol:
Odkąd zaczęłam czytać to forum moja lista zakupów tale się zwiększa.
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Olej arganowy

Postprzez Sandra 12 sie 2011, 09:02

Ten co masz (nie wiem jaki masz) możesz zużyć w charakterze balsamu do ciała. Narazie jednak nie rób tego gdyż aktualnie oleju arganowego, przynajmniej tego z Alepii, nie ma w Biolanderze. Ja też chciałam sobie zamówić, czekałam tylko na pensję. Teraz pensja na koncie jest ale za to olejku nie ma. :shock: Ciekawe kiedy będzie...
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Olej arganowy

Postprzez Biolander 12 sie 2011, 09:56

Brakujace produkty Alepii i Argile Provence beda dostepne po 23 sierpnia.
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: Olej arganowy

Postprzez Bianka 12 sie 2011, 14:56

Już sie cieszę ! Z pewnością rzucę się na szampony !
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Olej arganowy

Postprzez sarkaaa 12 sie 2011, 19:21

Olejki Alepiowe to świetna Alternatywa dla balsamów, zwłaszcza po solidnym peelingu kessą i savon noir :) Przy oleju wspaniałym, który nie wchłania się do matu warto mieć piżamkę, której nie będzie szkoda jeśli się ciut zatłuści (ewentualne plamki schodzą w praniu). Ja czekam na olejek jojoba (ponoć dobry dla cery tłustej i też się wchłania do matu) oraz migdałowy dla córeczki.
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Olej arganowy

Postprzez alex82mario 13 sie 2011, 13:24

Witajcie

Czytałam o tym , że olej arganowy jest wspaniały na cerę i przeciwdziała starzeniu się skóry. Jest dużo olejków, ale słyszałam , że najlepsze działanie nawilżające ze wszystkich olejków ma olejek kokosowy ;)
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Następna strona

Powrót do Kremy, oleje i sera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości