ochrona przeciwsłoneczna

Nie wiesz jak sobie poradzić z suchą skórą, pierwszymi zmarszczkami, utratą elastyczności, przebarwieniami? Zapytaj tutaj!

ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Gabi 07 lip 2011, 11:36

Czy któraś z Was miała może coś do opalania co jest dostępne w Biolanderze - jestem bardzo ciekawa opinii?
Gabi
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 cze 2011, 10:32

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Kinga 12 lip 2011, 22:04

Miałam ten http://biolander.com/produkty/kategoria/produkt/ochrona-przed-sloncem-bio/krem-przeciw-sloneczny-do-twarzy-i-ciala-bio-100ml/ testowałam go podczas moich wakacji nad morzem.
W opisie jest krem - lecz jest to raczej mleczko - bardzo lekka konsystencja - co ja uważam za atut - pięknie się rozprowadza i jest skuteczny tzn., mimo wielu godzin na plaży nie poparzyłam się i pierwszy raz opaliłam się na delikatny brąz a nie na tradycyjnego raka - spróbuj bo warto.
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Gabi 14 lip 2011, 09:18

Dziękuję za odpowiedź - na pewno go zamówię i zdam relację :D
Gabi
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 cze 2011, 10:32

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez alex82mario 08 sie 2011, 09:51

Witajcie


Czytałam , że kremy przeciwsłoneczne wcale nie są takie zdrowe , gdyż nie chronią w pełni przed niezdrowymi promieniami. Poza tym zbyt wysoka ochrona przed promieniami słonecznymi też nie jest dobra, gdyż organizm powinien wchłaniać witaminę D ,a całkowita blokada na słońce nie jest zdrowa
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Sandra 08 sie 2011, 12:20

alex82mario napisał(a):Poza tym zbyt wysoka ochrona przed promieniami słonecznymi też nie jest dobra, gdyż organizm powinien wchłaniać witaminę D ,a całkowita blokada na słońce nie jest zdrowa


Masz rację alex. W końcu, jak by na to nie patrzeć, zostaliśmy stworzeni do życia na tej planecie i pod tym słońcem. Też uważam, że przesadna kosmetyczna ochrona przed promieniami słonecznymi jest szkodliwa. Myślę, że będziemy wystarczająco chronieni jeśli zrezygnujemy z wielogodzinnego "smażenia się" na słońcu. Po prostu z opalaniem, jak w każdej dziedzinie życia, co za dużo, to niezdrowo.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Bianka 08 sie 2011, 12:46

Fanką opalania nie jestem, ze słońca korzystam z umiarem. Sobotni piękny dzień wykorzystałam na pracę w ogrodzie. Masło karite w zupełności wystarczyło, abym nie spiekła się na raka (mam jasną karnację). A po opalaniu wystarcza mi olej kokosowy albo monoi. W kosmetykach lubię delikatny zapach kokosu i gardenii. Skóra jest wtedy delikatna i pachnąca. Szkoda tylko, że oleju kokosowego nie ma w Biolanderze :( (wiem, że nie można mieć wszystkiego).
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Sandra 08 sie 2011, 12:50

Bianka napisał(a):Szkoda tylko, że oleju kokosowego nie ma w Biolanderze


A ja mam nadzieję, że będzie! Mam na myśli olej kokosowy jadalny (wspaniale się na nim smaży), a nie żaden kosmetyczny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby olej jadalny używać jako kosmetyk. Ja używam zamiast balsamu do ciała i bardzo sobie chwalę.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Bianka 08 sie 2011, 12:56

Nigdy nie miałam oleju kokosowego spożywczego. Nie spotkałam w żadnym sklepie. Kosmetyczne owszem.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Sandra 08 sie 2011, 13:27

Bianka, oleju kokosowego szukaj w sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli nie znajdziesz na swoim terenie to pozostają tylko sklepy internetowe. Dobrze by było, żeby to był Biolander... ;)
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: ochrona przeciwsłoneczna

Postprzez Biolander 08 sie 2011, 13:31

Będzie olej kokosowy :D
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Następna strona

Powrót do Kremy, oleje i sera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość