olej z pestek figi barbarie na piękną i zdrową cerę

Nie wiesz jak sobie poradzić z suchą skórą, pierwszymi zmarszczkami, utratą elastyczności, przebarwieniami? Zapytaj tutaj!

olej z pestek figi barbarie na piękną i zdrową cerę

Postprzez Biolander 29 mar 2011, 18:05

INFORMACJA NA TEMAT OLEJU Z PESTEK FIGI BARBARIE

Tylko najlepsze produkty mają nawięcej kopii!!!


ObrazekINCI: Opuntia Ficus Indica

Za uwagi na to, że na rynku Polskim pojawiło się kilka firm, które oferują olejek Opuncji Figowej Barbarie..(nie mylić z maceratem branym często za czysty olej) pragniemy zaznaczyć, że nasz olej Opuntia Ficus Indica ( nie Opuntia Ficus Tuna- macerat) jest w 100% czysty i posiada Certyfikat Ecocert. 15ml/ 99zł

Cena rynkowa 10ml/ 25-35euro (najdroższy olej na świecie).

Macerat (Opuntia Ficus Tuna Flower Macerate)- 44zł / 55ml Certyfikat Ecocert

ObrazekOpuncja Ficus Tuna

Kaktus, Figa Barbarie (Opuntia Fica Indica) pochodzi rodem z Maksyku. Jest to święta, aztecka roślina. Ten olbrzymi kaktus, który rośnie w ciepłym klimacie należy do nielicznych roślin, które zachowując swoją barwę i wodę, są zdolne oprzeć się największemu słońcu, które spala wszystko. Jest to ich prawdziwy sekret.

Uzdrowiciele pustynni używają go od dawien aby leczyć oparzenia i zmniejszać blizny. Zbiory Fig Barbarie odbywają się tylko przez kilka dni w roku, na początku jesieni.

Owoc Opuncji Figowej jest całkowicie jadany i zawiera wiele drogocennych właściwości takich jak: antyoxydanty, aminokwasy, witaminy i pierwiastki śladowe.

Olej z Figi Barbarie jest najskuteczniejszym, naturalnym, roślinnym preparatem przeciwzmarszczkowym jaki znamy. Nie tylko regeneruje skórę, ale ochrania ją, odżywia, wygładza i uelastycznia.

Dzięki właściwościom przeciwzmarszczkowym odmładza ją. Ostatnie badania udowodniły, że ten kaktus pobłogoslawiony przez Boga dzięki rzadkim składnikom i 13 pierwiastkom śladowym jest jedną z najbardziej interesujących roślin chroniących i regenerujących skórę.
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: olej z pestek figi barbarie na piękną i zdrową cerę

Postprzez violka42 05 sie 2011, 21:54

bardzo ciekawe, myślałam o tym oleju ale na razie mam inne i kupiłam maseczkę/peeling w opuncji figowej
http://biolander.com/produkty/producent ... i-figowej/
zdam relację, jak trochę poużywam i będę mogła wydać rzetelną opinię o tym produkcie
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: olej z pestek figi barbarie na piękną i zdrową cerę

Postprzez alex82mario 05 sie 2011, 22:23

Szczerze mówiąc mam dużo wątpliwości. Jest tyle olejków: manuka, kokosowy, z drzewa herbacianego , czarnuszki itp i sama nie wiem który kupić na cerę z trądzikiem. Naprawdę nie wiem
alex82mario
 
Posty: 33
Dołączył(a): 31 lip 2011, 19:17

Re: olej z pestek figi barbarie na piękną i zdrową cerę

Postprzez LIMONKA 26 sie 2011, 07:28

Wydaje mi się, że najlepszą metodą jest spróbowanie tych wszystkich olejów i wybranie dla siebie najlepszego. Bo każda skóra jest inna i inaczej może zareagować na kosmetyk. Jeden jest zachwycony ale drugi narzeka.
Ja jeszcze nie używałam żadnych ale dokładnie czytam opinie na forum aby wybrać coś dla siebie. Opinie są bardzo rzetelne więc jest duża szansa, że trafię na taki, który od razu przypadnie mi do gustu.
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: olej z pestek figi barbarie na piękną i zdrową cerę

Postprzez LIMONKA 26 sie 2011, 07:34

Sprawdź sobie ALEPIA Olej Nigella (Syria) spray 110 ml
W opisie wyczytałam, że polecany jest do cery z trądzikiem.
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: olej z pestek figi barbarie na piękną i zdrową cerę

Postprzez Naturalka 25 wrz 2011, 15:47

Ja uwielbiam ten olej ( cudowny prezent urodzinowy). Jako zapalona olejomaniaczka znam zapach i działanie kilkudziesięciu olejów zimnotłoczonych, ale takiego zapachu i działania jeszcze nie spotkałam. W olejach zawsze czuć tę specyficzna nutkę "olejową", choćby pachniał najpiękniej.Olej z opuncji figowej pachnie bardzo kremowo, śmietankowo, jakby to nie był olej a czysta, świeża śmietanka z dodatkiem czegoś zbożowego (mleczko zbożowe)..Wchłania się błyskawicznie...ale nie ma uczucia jakby olej był "zbyt chudy". Bije na głowę nawet mój ulubiony amarantus (ciężki kaliber:-) Po użyciu oleju skóra jest napięta, gładka..i taka "gęsta" jak po skwalanie. Jestem teraz w ciąży i zapach mi na szczęście nie przeszkadza. Produkt jest bardzo wydajny, tylko pompka mogła by dozować mniej olejku naraz:-)
Szczęśliwa mama...
Naturalka
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 sty 2010, 20:06


Powrót do Kremy, oleje i sera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość