ALEPIA Rhassoul 300gr.

Porady dotyczące pielęgnacji włosów metodami naturalnymi.

ALEPIA Rhassoul 300gr.

Postprzez N&B 15 lut 2010, 00:41

Rhassoul jest naturalną glinką w 100% wydobywaną z jedynego na świecie złoża znajdującego się w górach Atlas w Maroku.

Używana od wieków, ze względu na swoje cudowne właściwości oczyszczające, pochłaniające nadmiar sebum, peelingujące w łagodny sposób nie naruszając warstwy hydrolipidowej skóry.

Rhassoul nie podrażnia skóry i włosów jak inne agresywne środki myjące, nie niszczy otoczki włosa, nie narusza gruczołów łojowych.

Jest szczególnie polecany dla skór wrażliwych i alergicznych.

Rhassoul zmieszany z wodą pęcznieje i tworzy bardzo delikatną pastę. Złożona z bardzo małych cząsteczek pochłania nieczystości i tłuszcz jak bibułka.

Zastosowanie:
Dodać do Rhassoulu wodę w stosunku 1:1, wymieszać i używać do mycia.

Nie pieni się, ale wspaniale oczyszcza.

Po umyciu dokładnie spłukać skórę wodą.

Włosy:

zmniejszyć proporcję Rhassoulu dodać więcej wody i wymieszać. Polecana do mycia wszystkich rodzajów włosów, szczególnie do włosów tłustych. Do włosów suchych zaleca się dodać łyżkę oleju Arganowego.

Ciało:

wymieszać Rhassoul z wodą w takiej proporcji aby otrzymać dość gęstą masę, nanieść na ciało i za pomocą Kessy przystąpić do masażu, aż do uzyskania gładkiej, głęboko oczyszczonej skóry.

Maska na twarz:

wymieszać Rhassoul z wodą lub hydrolatem w takiej proporcji aby otrzymać dość gęstą masę. Zaaplikować na twarz.

Czas zastosowania: wystarczy 3 min. aby skóra nabrała zdrowego blasku.

Maska na włosy:

przed kąpielą nanieść Rhassoul zmieszany z wodą na włosy, owinąć ręcznikiem.

Czas zastosowania: Po 15 min. umyć i dobrze spłukać włosy.

Recenzje:

Kosmetyk dobry na wszytko. Idealnie oczyszcza skóre jako maseczka, wygładza jako środek do mycia skóry. Moja cera stała się jaśniejsza i bardziej różowa, oczyszczona i idealnie gładka i napięta. I to wszystko naturalnie. Po prostu boski efekt.

autor: Maria ...


Dobrze sprawdza się jako maseczka oczyszczająca. Spełnia swoje zadanie a do tego wygładza i rozjaśnia skórę. Minusem może być fakt, że mam czasami problemy ze zmyciem takiej maseczki.

autor: Karolina ...


Rhassoul jest jednym z ciekawszych kosmetyków w mojej naturalnej kolekcji. Bardzo niepozorna glinka o specyficznym zapachu. Jako, że mam buźkę skłonną do niespodzianek, stosuję glinkę do mycia ciała. Coraz częściej myślę jednak o zastosowaniu jej również do twarzy. Do mycia ciała sprawdza sie naprawdę dobrze. Fajnie oczyszcza, nawet nieźle nawilża. Trochę się trzeba namęczyć, najpierw z przygotowaniem, a potem z uprzątnięciem łazienki po użyciu specyfiku, ale korzyści z jego używania są tego warte. Polecam.

autor: Dominika ...


To taki produkt 3 in 1:-)Do mycia twarzy, włosów, ciała, jako maseczka, albo jeden ze składników maseczki. Lubie o wiele bardziej niż glinki. Podczas mycia daje taki \\poślizg\\" - i dzięki temu jest o wiele przyjemniejsza w stosowaniu od glinki. Zauważalnie oczyszcza skórę, nie wysusza, jeśli nie pozwoli jej sie zaschnąć na twarzy. Produkt niesamowicie wydajny (chyba, że myje sie nim od stóp do głów, wtedy szybko znika:-)Polecam każdej cerze."

autor: Dominika ...


Kolejna pozytywna opinia dla tego produktu, powyżej napisano już wszystko, pozostaje mi podzielić zdanie poprzedniczek :) Gorąco polecam!

autor: Anna

http://biolander.com/produkty/producent ... oul-300gr/
N&B
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 gru 2009, 21:32

Powrót do Pielęgnacja włosów przetłuszczających

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości