szampony i odżywki dla włosów skłonnych do przetłuszczania

Porady dotyczące pielęgnacji włosów metodami naturalnymi.

Re: szampony i odżywki dla włosów skłonnych do przetłuszczan

Postprzez violka42 31 sty 2012, 18:25

ja mam metodę taką, że próbuje wszystkie po kolei aż znajdę ten najlepszy dla moich włosów, swoje typy już mam, ale lubię próbować nowości
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: szampony i odżywki dla włosów skłonnych do przetłuszczan

Postprzez Fibi 19 lut 2012, 08:08

Ja już znalazłam swój idealny szampon :D Długo nie szukałam bo to mój drugi naturalny szampon i strzał w dziesiątkę :) oczywiście piszę o LES ARGILES DU SOLEILSzampon z zieloną glinką. Szmpon nakładam na dość długie włosy i wmasuję go i zostawiam na włosach na ok 5 -10 minut by włosy czerapły co najlepsze :) Zauważyłam że po tym szamponie moje włosy nie przetłuszczają się tak mocno choć stosuję odżywkę, już nie muszę myć włosów codziennie lecz co drugi dzień :) a to już sukces bo szampon stosuję dopiero ok 2 tygodni. Odżywkę stosuję ze względu na to że moje długie włosy bardzo się plączą :( Zaczęłam stosować LABOGRAVIER Odżywkę do włosów Karite, Werwena, Cytryna. Odżywki biorę bardzo mało bo jest bardzo wydajna. Odżywka nie obciąża włosów. Po tej odżywce włosy rozczesują się bardzo dobrze, są także delikatne i miękkie i dobrze się układają. Ja już znalazłam swój idealny duet do włosów :)
Fibi
 
Posty: 41
Dołączył(a): 13 gru 2011, 16:10

Re: szampony i odżywki dla włosów skłonnych do przetłuszczan

Postprzez Sandra 19 lut 2012, 08:13

Ja też mam włosy skłonne do przetłuszczania się i też myślę o kupnie tego szamponu. Mam nadzieję, że do moich bardzo krótkich włosów odżywka nie będzie potrzebna.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: szampony i odżywki dla włosów skłonnych do przetłuszczan

Postprzez Fibi 20 lut 2012, 20:40

Sandro napewno spodoba się Tobie i Twoim włosom ten szampon :D
Fibi
 
Posty: 41
Dołączył(a): 13 gru 2011, 16:10

Poprzednia strona

Powrót do Pielęgnacja włosów przetłuszczających

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość