Regenerujący szampon do włosów po opalaniu

Porady dotyczące pielęgnacji włosów metodami naturalnymi.

Regenerujący szampon do włosów po opalaniu

Postprzez Kinga 14 cze 2011, 10:20

Szampon bardzo dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Przy pierwszym użycie przesadziłam z ilością - nalałam w zagłębieniu dłoni- i miałam problem ze spłukaniem :lol: aż tak się pieni. Wystarczy na prawdę bardzo mała ilość - dosłownie kapka aby umyć całą głowę. :shock:
Ja mam włosy długie i naturalnie kręcone - po użyciu tego szamponu włosy są delikatne, miękkie i pięknie się układają. Zero obciążenia i efekt bardzo świeżych włosów. Zapach szamponu też jest miły - dla mnie taki lekko ziołowy.
Bardzo praktyczna zakrętka - dla mnie jest to duża wygoda, szczególnie pod prysznicem, bo wciąż przeszkadzają mi nakrętki - a tu pstryk i szampon otwarty i gotowy do użycia. :!:
Obrazek
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Regenerujący szampon do włosów po opalaniu

Postprzez violka42 28 gru 2011, 22:29

Jako fanka marki Argile Provence wybrałam specjalny szampon Naturado do zastosowania po opalaniu, po kąpieli morskiej i po kąpieli w basenie. Szampon ten usuwa dokładnie sól, pot, czy chlor. Szampon Naturado jest idealnym sprzymierzeńcem do skutecznego oczyszczania włosów delikatnych. Może się zdziwicie, że w zimie stosuję taki szampon. Ale kupiłam go ze względu na jego działanie oczyszczające włosy z zapachu chloru. Regularnie chodzę na basen i zapach chloru mimo czepka jest na włosach bardzo intensywny. Nie lubię tego zapachu, dlatego też kupiłam ten szampon. Jego bogata piana i delikatny zapach pozwalają przedłużyć przyjemność po intensywnym pływaniu w basenie. Szampon bardzo dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Pozostawia włosy miękkie i delikatne.
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52


Powrót do Pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych, wypadających

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość