BIORGANE Szampon z olejem Arganowym i Karite Bio

Porady dotyczące pielęgnacji włosów metodami naturalnymi.

BIORGANE Szampon z olejem Arganowym i Karite Bio

Postprzez LIMONKA 21 lis 2011, 15:46

Polecam szampon do włosów do częstego stosowania dla całej rodziny firmy Biorgane.

Biorgane to mała, rodzinna firma obecna na rynku produktów ekologicznych od 2003 roku.
Firma Biorgane zapewnia biologiczną jakość jak również ochronę środowiska, jest aktywnie zaangażowana w przesadzaniu drzew Arganowych.
Olej Arganowy proponowany przez Biorgane jest w 100% naturalny, pochodzi z rolnictwa ekologicznego, certyfikowany przez Ecocert w Maroku i we Francji.

Szampon do włosów jest na bazie oleju Arganowego i Karite, myje i pielęgnuje włosy w sposób naturalny. Po umyciu włosy są odżywione, wzmocnione i błyszczące.
Jego kremowa formuła i delikatny zapach (olejki eteryczne) sprawiają, ze jest to szampon, który uzależnia.
Najlepiej sprawdza się przy włosach suchych i zniszczonych.
Szampon wspaniale odżywia włosy. Daje dużo pachnącej, białej piany, która świetnie myje włosy. Bardzo skuteczny i wydajny. Nie plącze i nie obciąża włosów.

Szampon Biorgane nie zawiera:
- parabenów
- fenoksyetanolu
- PEG-PPG
- silikonu
- sztucznych barwników
- substancji zapachowych
- nie jest testowany na zwierzętach.
Jest to kosmetyk biologiczny i ekologiczny certyfikowany przez Ecocert.
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: BIORGANE Szampon z olejem Arganowym i Karite Bio

Postprzez violka42 22 lis 2011, 10:13

ciekawie się zapowiada ten szampon, olej arganowy znany jest ze swoich cudownych właściwości
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: BIORGANE Szampon z olejem Arganowym i Karite Bio

Postprzez Bianka 03 gru 2011, 00:36

Na ten szampon skusiłam się w zastępstwie szamponów alepowych, które cenię najbardziej. Jesienią i zimą włosy sprawiają mi trochę kłopotu. Są trochę bardziej przesuszone. Z tego powodu wybrałam właśnie szampon z olejem arganowym i masłem karite. Wybór okazał się trafiony w dziesiątkę. Szampon dobrze myje włosy. Nie płącze ich. Łatwo mogę rozczesać włosy nawet bez zastosowania odżywki. Wysuszone włosy nie elektryzują się. Dobrze się układają. Są błyszczące. Cóż więcej chcieć od szamponu? Delikatnie pachnie. Certyfikaty potwierdzają doskonałość produktu. Polecam, bo to dobry szampon, w przystępnej cenie.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: BIORGANE Szampon z olejem Arganowym i Karite Bio

Postprzez Sandra 03 gru 2011, 00:50

Kompletując ostatnie zamówienie też zastanawiałam się nad tym szamponem. Kusił mnie bardzo, ale go nie zamówiłam, a to dlatego, że moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się. Obawiałam się, że ten szampon nie będzie dla mnie odpowiedni.
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47


Powrót do Pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych, wypadających

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość