LES ARGILES DU SOLEIL Szampon z czerwoną glinką

Porady dotyczące pielęgnacji włosów metodami naturalnymi.

LES ARGILES DU SOLEIL Szampon z czerwoną glinką

Postprzez Bianka 11 gru 2011, 21:34

Z powodu braku alepowych szamponów musiałam wybrać jakiś inny. No i padło na LES ARGILES DU SOLEIL Szampon z czerwoną glinką-włosy suche. Włosów suchych generalnie nie mam. Są mieszane, trochę się przetłuszczają, a zimą mają tentencję do bycia suchymi. Trochę się bałąm tego szamponu. Wiadomo - czerwona glinka i blond włosy, różnie może się skończyć. Ale bez obaw. Żadnej zmiany koloru nie ma. Włosy dobrze się rozczesują. Po tygodniu stosowania mogę powiedzieć, że czerwona glinka im służy. Szampon jest prawie bez zapachu. Butelka z pompką jest bardzo praktyczna. Mam nadzieję, że włosy skorzystają z dobrodziejstw glinki i na wiosnę nie zobaczę żadnych oznak zimowej dewastacji.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: LES ARGILES DU SOLEIL Szampon z czerwoną glinką

Postprzez Naturalna 12 gru 2011, 15:19

Uwielbiam ten szampon - wypadały mi włosy i musiałam kupić specjalne sitko do wanny - po miesiącu stosowania moje sitko było czyste - zero wypadających włosów - myslałam ze coś z tym sitkiem a tu szok - włosy przestały mi wypadać :shock:
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Re: LES ARGILES DU SOLEIL Szampon z czerwoną glinką

Postprzez Biolander 13 gru 2011, 18:45

Ja tez mam ten szampon. Nie nastawialam sie specjalnie bo to nie Alepia ale ku mojemu zdziwieniu wlosy mam blyszczace, zdrowe, nie przetluszczaja sie szybciej niz normalnie. Nie musze niczym splukiwac dodatkowo i wlosy sie latwo rozczesuja. Nie wymaga specjalnego zastosowania. Same plusy!! :D
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: LES ARGILES DU SOLEIL Szampon z czerwoną glinką

Postprzez Bianka 14 gru 2011, 21:47

Ktoś już przed nami odkrył, że glinka świetnie wpływa na włosy :lol:
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: LES ARGILES DU SOLEIL Szampon z czerwoną glinką

Postprzez violka42 28 gru 2011, 11:33

ja go jeszcze nie miałam, ale tak zachwalanego szamponu nie sposób nie kupić
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52


Powrót do Pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych, wypadających

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość