Szampon jaśminowy

Porady dotyczące pielęgnacji włosów metodami naturalnymi.

Szampon jaśminowy

Postprzez Kinga 18 kwi 2011, 19:50

Po porodzie stan moich włosów był tragiczny - wypadały garściami. Myślałam, ze to stan przejściowy. Jednak tak nie było ! :evil: Ratunku szukałam wówczas w aptekach - ceny kosmiczne a efektów zero ! :evil:
Drugie podejście to tzw. kosmetyki ziołowe z zielarni - naturalne tylko z nazwy - teraz już to wiem! :mrgreen:
Trzecie podejście - do trzech razy sztuka = :lol: :lol: :lol: to Biolander, ale nie było łatwo - w sklepie jest duży wybór a ja ciut zielona w temacie. Pani z Biolandera ma stoicki spokój :lol: i doradziła mi właśnie ten szampon. KUPIŁAM! I Rezultaty były widoczne dopiero po 3 miesiącach! Zaskoczyło mnie dopiero podczas sprzątania - nie zatkane sitko pod prysznicem (regularnie pełne moich włosów) Od tego czasu mam wielki spokój z włosami. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez anula.ga 19 kwi 2011, 17:56

Witam :)
ja równiez jakiś czas temu miałam powazny problem z wypadaniem włosów - zmiana zwykłych szamponów na naturalne pozwoliła mi o nim zapomnieć :D
Przyznam, że szamponu jasminowego Alepii nie stosowałam, ale w walce z wypadaniem włosów świetnie sprawdziły sie u mnie szampon C'bio wzmacniający, Alepia z kozim mlekiem i miodem oraz Argile Provence wzmacniający ( z zielona glinką). Polecam je z pełnym przekonaniem do tego typu kłopotów!
Muszę spróbować alepię jaśminową - niby włosy od dawna nie wypadają, ale lepiej zapobiegać ;) niz leczyć.
Poza tym szampony to moja sładość - uwielbiam nowosci i ich testowanie. Moją ostatnią ogromną miłością jest szampon Labogravier z oślim mlekiem - jest po prostu fantastyczny.
Pozdrawiam :D
anula.ga
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 paź 2010, 08:04

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez Kinga 20 kwi 2011, 15:55

szampon Labogravier z oślim mlekiem :?: :?: :?: Muszę spróbować. Ale prawdą jest, że te wszytskie szampony są superaśne. :lol:
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez anula.ga 20 kwi 2011, 20:15

Polecam gorąco Labogravier z oslim mlekiem - ja się w nim zakochałam i mam nadzieje, że Tobie Kinga też będzie pasował :-))
Z fajnych szamponików, które koniecznie trzeba wypróbować :D polecam też szampon twardy, w kształcie kwiatka, z arganem firmy Douce Nature - po prostu cudeńko!! Wszystkie koleżanki, które dostały go ode mnie w prezencie są nim zachwycone :-)) przeznaczony jest raczej do włosów suchych - ja mam skłonne do przetłuszczania i także bardzo mi pasuje.
anula
anula.ga
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 paź 2010, 08:04

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez Kinga 10 cze 2011, 09:42

z szamponów twardych miałam Szampon twardy z oślim mlekiem Bio - pisałam już o nim na forum. Ja jestem zadowolona - tylko , że mi mąż go podbiera - kurczę już wolałam jak był mniej ekologiczny :evil:
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez Gabi 16 cze 2011, 19:02

A ja lubię ten jaśminowy - pięknie pachnie. Mam krótkie farbowane i zniszczone włosy - teraz ich stan bardzo sie poprawił - jestem przekonana, że to zasługa tego szamponu. Fajne jest to ,że jest bardzo uniwersalny pod prysznicem - do włosów i ciała - super sprawa. :D
Gabi
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 cze 2011, 10:32

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez Bianka 19 cze 2011, 21:24

To był mój pierwszy alepowy szampon. :) Z nim uczyłam się niełatwej sztuki mycia włosów szamponami opartymi o mydło. Nie obyło się bez wpadek (czytaj: wiszących strąków) :lol: Na czas jakiś zrobiłam przerwę na rzecz szamponów z glinką zieloną i czerwoną Argile. Dziś rano jednak wróciłam do alepów. Jaśminowego już niestety nie mam. :( Został mi różany. Nie ma to jak dobry alep. :D Moje włosy kochają te szampony. Po ponad rocznej zamianie szamponów drogeryjnych (nawet tych z górnej półki) na alepy i inne naturalne widzę różnicę. Mam ładne zadbane blond włosy 8-)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez LIMONKA 23 sie 2011, 10:28

Koniecznie muszę kupić sobie któryś z szamponów, które opisujecie bo ciągle jestem niezadowolona ze swoich włosów. Mam długie włosy blond z pasemkami. Myję je codziennie bo się przetłuszczają, a to powoduje, że mam siano na głowie. Dawniej myłam włosy co drugi dzień ale jak zaczełam myć codziennie to już muszę bo nie wyglądają świeżo.
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez violka42 23 sie 2011, 12:26

czy po tym szamponie trzeba użyć mieszanki octowej do spłukania na końcu?
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Szampon jaśminowy

Postprzez Kinga 24 sie 2011, 08:28

Tak mieszanka jest konieczna bo będą tłuste stronki :cry:
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Następna strona

Powrót do Pielęgnacja włosów suchych, zniszczonych, wypadających

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość