rękawica Kessa

Problemy z szorstką, matową skórą? Nie wiesz jak dobrze ją oczyścić, wypielęgnować? Zapytaj tutaj!

rękawica Kessa

Postprzez anula.ga 24 mar 2011, 14:02

Zapewne wiele z Pań miało doświadczenia z rękawicą Kessa. Kuszona pozytywnymi opiniami na temat jej działania również sprawiłam sobie to cudo :D . Przyznam, że po jej rozpakowaniu pomyślałam, że to chyba jakis żart - jak coś tak niepozornego może w ogóle działać?? :?:
Okazało się, że działa..... I to jak!
Z opisu i opinii na stronie wywnioskowałam, że najlepszy jest duet rękawica - czarne mydło. Ponieważ jednak rękawica miała być alternatywą dla stosowanych do tej pory peelingów solnych, które bardzo lubię, ale jest po nich strasznie dużo sprzątania... a zgodnie z opiniami po czarnym mydle tez trochę sprzatania jest ;) , postanowiłam wypróbować Kessę w połączeniu żelem alep (z czystego lenistwa!).
Prawdopodobnie w duecie z czarnym mydłem sprawdza sie jeszcze lepiej, ale dla mnie nawet w połączeniu z żelem alep, mydłem alep czy feniqia, jest najlepszym z dotychczas stosowanych środków do usunięcia martwego naskórka i wygładzenia skóry ciała. Nałożony po takim peelingu olej Alep Wspaniały sprawia, że można na nowo pokochać swoją skórę :lol:
Przyznam, że czasem stosuję rękawicę do delikatnego peelingu twarzy, na nałożone wcześniej mydełko alep premium 70% i jestem bardzo zadowolona z efektów (masaż twarzy Kessą robię bardzo ostrożnie).
Nadchodząca wiosna skłoniła mnie do zakupu rękawicy (trzeba się doprowadzić do porządku po małych zimowych zaniedbaniach i grzeszkach w pięlgnacji skóry ciała :D ) i uważam, że to był strzał w 10, a nawet 12 :D
anula.ga
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 paź 2010, 08:04

Re: rękawica Kessa

Postprzez sarkaaa 30 maja 2011, 20:44

Moja siostra zachęcała mnie do zrobienia sobie kawowego peelingu ciała, na co ja zawsze odpowiadałam, że w sumie mam taką fajną rękawicę, że z lenistwa nie chce mi się już tej papki przygotowywać. Moja siostra, że kawa jest naprawdę świetna i że żadna gąbka nie da takiego efektu. Tak myślała, dopóki nie dostała w prezencie kessy z savon noir :) Zrozumiała o co mi chodziło, obie jesteśmy zachwycone jak taka niepozorna rękawica może być taką genialną "przyjaciółką" kobiecego ciała. Bez względu na to o co nam chodzi (głębokie oczyszczanie skóry, wygładzanie naskórka, pozbywanie się szorstkiej skóry, ujędrnianie czy też spłycanie rozstępów), ten mały kawałek materiału jest niezastąpiony! Regularnie stosowana naprawdę pomaga pozbyć się różnych naszych skórnych kobiecych problemów :)
Polecam z czystym sumieniem!
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: rękawica Kessa

Postprzez Kinga 12 lip 2011, 21:19

Nareszcie mam to cudo - faktycznie jak do mnie dotarła to też się troszkę zdziwiłam - takie niepozorne nico - ale w działaniu szok. Kochane ja z moim cellulitem walczyłam odkąd tylko pamiętam - a ta rękawice działa cuda - mogę to potwierdzić. Skóra już po pierwszym użyciu jest bardzo, bardzo gładka i aksamitna. Nie użyłam rękawicy z polecanym czarnym mydłem - bo go nie mam - ale i tak jestem bardzo zadowolona.
Rękawica jest bardzo praktyczna - kilka ruchów pod prysznicem i gotowe. Wszelkie masażery które kiedyś stosowałam przeszły do lamusa - a powiem Wam szczerze, że miałam ich całą kolekcję - małe, duże , drewniane,elektryczne nawet ktoś mi kiedyś polecił bańki chińskie - to dopiero był niewypał - i dopiero po tej rękawicy widzę efekty :D :D :D
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: rękawica Kessa

Postprzez Gabi 14 lip 2011, 09:19

Pierwszy raz usłyszałam o czymś takim jak kessa z tego forum - zadziwiające - :shock: muszę wypróbować
Gabi
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 cze 2011, 10:32

Re: rękawica Kessa

Postprzez sarkaaa 14 lip 2011, 09:59

Gabi, koniecznie, efekt murowany, a wszystkie gąbki i inne podobne pójdą w zapomnienie ;)
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: rękawica Kessa

Postprzez Bianka 14 lip 2011, 10:55

Gabi, ja także Ciebie namawiam do używania kessy ;) Do tego czarne mydło np. z Feniqii - i domowe spa masz we własnej łazience. 8-)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: rękawica Kessa

Postprzez Kinga 15 lip 2011, 10:24

uzyłam wczoraj kessy do stóp - to niemożliwe ! żeby nie wy to bym pewnie na to nie wpadła! Ale mile uczucie i stópki mam gładziutkie :shock: dzięki za pomysł! :)
Kinga
 
Posty: 119
Dołączył(a): 02 gru 2010, 11:09

Re: rękawica Kessa

Postprzez jadwigaw 10 sie 2011, 07:40

nawet bym nie pomyslała, że taka rękawica może zdziałać takie cuda, zawsze obawiałam się takich wynalazków, bo mam popękane naczynka na nogach, muszę rozważyć zakup tej rękawicy
jadwigaw
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 sie 2011, 12:37

Re: rękawica Kessa

Postprzez Bianka 10 sie 2011, 09:03

Koniecznie! I nie ma nad czym się zastanawiać. :D Dla mnie jest to jeden ze wspanialszych wynalazków jeśli chodzi i złuszczanie naskórka. Jak każda kobieta lubię mieć gładką skórę. Z tego powodu w łazience gościły tony różnych peelingów. Ponad rok temu zaprzyjaźniłam się z savon noir i kessą. Zainwestuj w ten nierozłączny duet. A skóra odwdzięczy się Tobie gładkością. W Biolanderze mamy dwa naprawdę dobre "czarne mydła" - klasyczne z Alepii, i bogatsze w składzie, pięknie pachnące z Feniiqii. Oba polecam z pełnym przekonaniem. :) Małe spa w łazience gwarantowane. ;)
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: rękawica Kessa

Postprzez LIMONKA 12 sie 2011, 07:43

Uwielbiam robić sobie takie małe spa w domu. Muzyka w tle, zapalone świece na wannie, ja z maseczką na twarzy. Takie chwile pozwalają mi odprężyć się po ciężkim dniu. A ten duecik rękawica i czarne mydło bardzo mnie zaciekawił. Nie uzywałam jeszcze czarnego mydła. Lubię zapachy więc pewnie się skuszę na to z Feniqii.
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49


Powrót do Oczyszczanie, peeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości