Zniknęły mydła?

Czym się różnią od zwykłych mydeł? Które wybrać? Opinie i recenzje

Zniknęły mydła?

Postprzez amstaff91 11 sie 2011, 22:26

Dziś zauważyłem, że nie ma na stronie biolandera wogóle mydła alep 70% laurie, 80% i 100% gdy jakichś produktów nie ma chwilowo w sprzedaży to jest napisane, że "brak" a tu ich wogóle nie ma na stronie!. :o Czy biolander już nie będzie mial w sprzedaży tych mydeł? Tak samo jest z CHOLAYIL Mydła Ayurvedyjskie, FALAISE Mydła Francuskie Bio, pewnie pojedyńcze sztuki od innych producentów też poznikały bo jakoś tak pusto się zrobiło (nie jestem pewien bo najczęściej kupuje alep i znam dobrze ich oferte ) mniejsza już o te pozostałe mydła, ale Alep poznikały?!?! :shock: nie może być...
amstaff91
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 maja 2011, 09:55

Re: Zniknęły mydła?

Postprzez Biolander 11 sie 2011, 23:12

Wszystkie mydla beda dostepne koncem sierpnia. Czekamy na nowe dostawy. Na ten moment brakujace prodykty zostaly zamkniete chwilowo. ;)
Biolander
Moderator
 
Posty: 133
Dołączył(a): 29 gru 2009, 12:42

Re: Zniknęły mydła?

Postprzez amstaff91 11 sie 2011, 23:21

Uff już się wystraszyłem, że już ich nie będzie w sprzedaży... :) no ale wtedy opinie, które były pod mydłami zostaną skasowane? czy się zachowały? Alep 70% to było moje pierwsze mydło, i to właściwie dzieki niemu zawdzięczam to, że trafiłem na biolander, w ogóle mydła alep są najpopularniejsze...a dziś dostałem paczke właśnie z alep 70% i ten zpach mi się przypomniał...ja go uwielbiam nie wiem jak komuś może on przeszkadzać. ;) Pozdrawiam i miłej nocy życzę :mrgreen:
amstaff91
 
Posty: 23
Dołączył(a): 01 maja 2011, 09:55

Re: Zniknęły mydła?

Postprzez Sandra 12 sie 2011, 09:17

Ja też chciałam sobie zamówić po raz pierwszy Alep Premium 70%, a tu taka niemiła niespodzianka. Do tej pory używałam alepów tradycyjnych z mniejszą zawartością oleju laurowego.
Ciekawa jestem, czy w tej dostawie w końcu sierpnia będą tylko mydła Alep, czy również inne produkty Alepii. Mam na myśli głównie olej arganowy, na który też się nie załapałam. Zamówienie już by było złożone, ale zbyt wielu produktów nie ma... :cry:
Mój blog:http://naturaiuroda.blogspot.com/. Zapraszam!
Sandra
 
Posty: 228
Dołączył(a): 19 cze 2011, 14:47

Re: Zniknęły mydła?

Postprzez Basia 23 sie 2011, 09:12

Szkoda, że niedostępne mydełka całkiem zniknęły ze strony. Nawet jeśli nie było możliwości ich zamówienia, można było poczytać opinię i tak się zachwycić, żeby cierpliwie czekać i sprawdzać czy już się nie pojawiły;) Czy alep 40% też będzie dostępne pod koniec sierpnia?
Basia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 maja 2011, 05:06


Powrót do Mydła Alep Tradycyjne i Premium

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości