Wspaniały olej Alepii na opryszczkę

dom, kulinaria, uroda, zdrowie, miłość i seks, macierzyństwo, zwierzaki,

Wspaniały olej Alepii na opryszczkę

Postprzez sarkaaa 05 wrz 2011, 17:02

Słońce za oknem, pogoda niby nie sprzyja wirusom, a ja po raz pierwszy od wieeelu miesięcy obudziłam się z wielką, opryszczkową bolącą gulą na wardze :( Widmo 1,5 tygodnia bolesnego złażenia tałtajstwa z ust nie było przyjemne. Przypomniałam sobie, że kiedyś posmarowałam opryszczkę olejem Alepii i wydawało mi się, że zniknęła. Teraz zrobiłam to samo. Jak olejek się wchłaniał, dopsikiwałam mini kropelkę na bolące miejsce. Po 4 godzinach bąbelek zmniejszył się znacząco, a teraz pozostał tylko malutki strupek :shock: To działa ! Polecam z całego serca wszystkim tym, którzy co jakiś czas muszą się z "zimnem" męczyć ;) Natura jest genialna :) No i Alepia jak zawsze niezawodna :D
sarkaaa
 
Posty: 138
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39

Re: Wspaniały olej Alepii na opryszczkę

Postprzez Bianka 06 wrz 2011, 10:31

Ciekawy sposób. Ja na opryszczke mam inny sposób. Doradził mi mój stomatolog. Płatek kosmetyczny należy zwilżyć spirytusem salicylowym i przykładać kilkakrotnir w ciągu dnia na chore miejsce. Działa. Żądne drogie maści z apteki nie są potrzebne. :D
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57


Powrót do Dobre rady na różne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość