Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

głęboki peeling całego ciała przy użyciu naturalnego czarnego mydła oraz rękawicy kessa

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez Bianka 17 mar 2012, 13:43

To rzecz gustu. Ja naturalnych kosmetyków nie dzielę na te lepsze i gorsze. Wszystkie są wspaniałe. Savon noir używam od ponad dwóch lat. Z Biolanderowych wypróbowałam wszystkie poza tym z kwiatem pomarańczy. Nie wiem czy pamiętacie takie alepowe z glinka rhassoul i olejkiem eukaliptusowym. To było moje jedno z pierwszych. To prawda, że każde jest inne. A z drugiej strony jak samo fantastycznie działa. JA lubię każde. I każde chętnie używam.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez Naturalna 19 mar 2012, 09:21

I tutaj się różnimy, nie można wszystkich kosmetyków mierzyć jedną miarą - jedne są lepsze inne mniej albo jednemu służą bardziej innemu nie - czasami sam skład jest bardzo różny, konsystencja, zapach. Są produkty które mam od lat a są takie które używam do momentu aż się nie skończą i nie mam już zamiaru do nich wracać, bo są lepsze. Zresztą to jest tak, jak się spróbuje czegoś lepszego to co się używało do tej pory i nam doskonale służyło przestaje być dla nas atrakcyjne.
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez Bianka 19 mar 2012, 09:37

Jedyna miarą jaka mierzę kosmetyki jest jest ich skład. A różnica może być tylko tak, że ktoś lubi dany kosmetyk albo nie. Widać Ty preferujesz Savon noir od Charme d'Orient. A innych nie lubisz. Wiadamo każdy ma wybór.
Bianka
 
Posty: 253
Dołączył(a): 20 sty 2011, 21:57

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez Naturalna 19 mar 2012, 13:25

:D
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez Fibi 19 mar 2012, 16:00

Czytam dyskusję na temat Savon noir. Z tego co się orientuję każde wyworzone jest z pasty powstałej z maceracji oliwek. Różnią się dodatkami. Każde jedno jest naturalne. Ja mam savon noir z Alepii i jestem bardzo zadowolona. Jeden raz miałam okazję spróbować savon noir z Charme d'Orient. Ja nie należę do osób, które różnicują kosmetyki naturalne na lepsze i gorsze. Albo jakiś kosmetyk przypada mi do gustu albo nie. Wiadomo, że to indywidulana kwestia. Gdybym sugerowała się tym co napisała Naturalna, że savon noir Charme d'Orient jest o 100 % lepsze od pozostałych to nie kupiłabym żadnego. Dla mnie wydatek 68 zł to dużo. Za połowę tej kwoty też mam bardzo dobre savon noir. W mojej ocenie taka wypowiedź zniechęca klientów. :D
Fibi
 
Posty: 41
Dołączył(a): 13 gru 2011, 16:10

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez Naturalna 20 mar 2012, 09:36

Każdy może kupić co chce i każdy może napisać co chce - ceny są zróżnicowane i zalezne od kieszeni - nie napisałam, że zwykłe Savon jest do bani - używałam go i byłam zachwycona - co opisałam na blogu - nadal uważam, ze jest dobre, ale
Charme d'Orient jest duzo lepsze - to jest moje zdanie i nie musicie się ze mną zgadzać. Myślałam, że na forum można pisać co się czuje ...
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez LIMONKA 20 mar 2012, 10:32

Ja uważam, że każdy ma swój gust i lubi co innego. Co nie oznacza, że wybiera lepsze lub gorsze produkty od innych. Najważniejsze aby pielęgnacja sprawiała przyjemność, bo wtedy jest systematyczna, a przez to bardziej skuteczna. Czasem jest tak, że mija sporo czasu zanim odkryjemy cudowny kosmetyk dla siebie, a czasem jest to miłość od pierwszego użycia. I zdarza się tak, że po dany kosmetyk już nigdy więcej nie sięgnięmy bo nam po prostu nie odpowiada z różnych względów. Na szczęście wybór kosmetyków naturalnych jest tak duży, że każdy może znaleźć coś co polubi. :D

Ja mam w domu dwa Savon Noir (jak na razie, bo planuję sprawdzić wszystkie po kolei :D czyli CHARME D'ORIENT Savon Noir w płynie o zapachu Ambry Bio i SAVONNERIE Savon Noir Hammam o zapachu Kwiatów Pomarańczy z olejem Argan Bio. Używam je na zmianę w zależności od nastroju. Są różne ale działają podobnie. Lubię i jedno, i drugie.

Na forum każdy dzieli się swoimi odczuciami. I o to chodzi. Jednemu coś się podoba, a drugiemu nie. Zależy to od rodzaju skóry, włosów czy innych czynników, na które mamy wpływ albo i nie.

Proszę uszanujmy zdanie innych osób, każdy ma prawo do swojej opinii. :)
Zapraszam na mój blog: http://limonkabio.blogspot.com/
LIMONKA
 
Posty: 71
Dołączył(a): 01 sie 2011, 16:49

Re: Savon Noir w płynie Bio Charme d'Orient

Postprzez Gabi 20 mar 2012, 14:00

LIMONKA napisał(a):Na forum każdy dzieli się swoimi odczuciami. I o to chodzi. Jednemu coś się podoba, a drugiemu nie. Zależy to od rodzaju skóry, włosów czy innych czynników, na które mamy wpływ albo i nie.

Proszę uszanujmy zdanie innych osób, każdy ma prawo do swojej opinii. :)


Ależ mądre słowa - popieram
Gabi
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 cze 2011, 10:32

Poprzednia strona

Powrót do RYTUAŁ OCZYSZCZANIA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości