Pomarańczowa skórka na udach

Jak z nim walczyć, aby zwyciężyć

Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez Naturalna 25 kwi 2012, 16:35

Obrazek
NIEŹLE CO?
ALE TAK NIESTETY MA CO DRUGA Z NAS :oops:
Aby zlikwidować cellulit na udach stosuję rękawicę kesse oraz czarne mydło. Z efektów jestem bardzo zadowolona - oczywiście co wymaga czasu ale już po pierwszym użyciu skóra jest gładka. Po kilku tygodniach mozna zauważyć pierwsze rezultaty - oczywiście systematyczność jest najważniejsza.

A wy jak sobie radzicie z tym potworem :?:
Obrazek
Mój blog: http://i-naturalnie.blogspot.com
a w nim recenzje kosmetyków z Biolandera - i stały 5% rabat na zakupy kp-1231 - zapraszam
Naturalna
 
Posty: 75
Dołączył(a): 11 gru 2011, 16:48

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez miraga80 26 kwi 2012, 16:39

Jak na razie problem ten mnie nie dotyczy, ale profilaktycznie podczas każdej kąpieli obowiązkowy masaż specjalną gąbką.
Naturalna życzę efektów z kuracji.
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez violka42 26 kwi 2012, 23:09

wcieram w uda olej makadamia, na efekty pewnie przyjdzie trochę poczekać, dodatkowo masuję ciało rękawicą kessa
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez miraga80 27 kwi 2012, 06:48

violka42 napisał(a):wcieram w uda olej makadamia, na efekty pewnie przyjdzie trochę poczekać, dodatkowo masuję ciało rękawicą kessa

To chyba jedyne co można zrobić. Myślę, że bedzie dobrze. :)
miraga80
 
Posty: 104
Dołączył(a): 14 kwi 2012, 16:43

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez aisos 27 kwi 2012, 12:32

Hmm, a ta rękawica kesse jaką ma strukturę? jest delikatna, szorstka?
Mam ten problem, że bardzo mi pękają naczynka na udach i każdy masaż gąbką czy peeling, nawet delikatny, kończy się dla mnie nowymi "pajączkami" :-( Chciałabym jakoś pokonać cellulit, ale boję się, że pozostaje mi wybór albo cellulit albo popękane naczynka...
aisos
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25 kwi 2012, 08:08

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez violka42 29 kwi 2012, 21:35

aisos napisał(a):Hmm, a ta rękawica kesse jaką ma strukturę? jest delikatna, szorstka?
Mam ten problem, że bardzo mi pękają naczynka na udach i każdy masaż gąbką czy peeling, nawet delikatny, kończy się dla mnie nowymi "pajączkami" :-( Chciałabym jakoś pokonać cellulit, ale boję się, że pozostaje mi wybór albo cellulit albo popękane naczynka...

ja również mam naczynka na nogach i nie zauważyłam nowych po zastosowaniu kessy, skóra jest bardzo gładka
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez aisos 30 kwi 2012, 10:44

Poczytałam trochę Waszych opinii, i tu i na blogach, o rękawicy i naprawdę wydaje się być świetnym wynalazkiem. Aż dziw, że wcześniej o niej nie słyszałam... Jeszcze jak mówisz, że naczynka mają się z nią bardzo dobrze, no no, może wreszcie założę bez wstydu szorty? Póki co na mojej "powypłatowej" liście zakupów miałam tylko czarne mydełko, ale kessa właśnie też tam dołączyła :D
aisos
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25 kwi 2012, 08:08

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez violka42 30 kwi 2012, 11:01

właśnie duet czarne mydło i kessa to najlepsze połączenie, sama zobaczysz, też myślałam, że to niemożliwe dopóki sama nie spróbowałam na własnej skórze tego duetu
zapraszam serdecznie na mój blog:
http://naturaija-violka42.blogspot.com/
violka42
 
Posty: 210
Dołączył(a): 23 cze 2011, 14:52

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez kaylime 04 maja 2012, 19:54

Ja też niestety mam coś takiego, ale brak mi cierpliwości, by z tym walczyć. Też słyszałam, że czarne mydło i kessa działają cuda. Może kiedyś wreszcie się zmobilizuję, by zastosować u siebie taką kurację.
Przyznam, że próbowałam z tym walczyć "na szybko"- różnymi drogeryjnymi mazidłami. Efektów nie było żadnych, więc nawet szkoda pieniędzy na pseudo-ujędrniające kosmetyki drogeryjne :/
kaylime
 
Posty: 73
Dołączył(a): 26 kwi 2012, 12:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomarańczowa skórka na udach

Postprzez aisos 05 maja 2012, 16:21

Ja też się wiele razy już skusiłam na drogeryjne "cuda-niewidy", ale zawsze bez efektów...
Ale że mam urodziny w tym miesiącu, to już zapowiedziałam mojemu mężczyźnie, że chcę kessę i czarne mydło - może tym razem się uda :D
aisos
 
Posty: 75
Dołączył(a): 25 kwi 2012, 08:08

Następna strona

Powrót do Cellulit - odwieczny problem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości